Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
14 Czerwiec, 2024
Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

  • Płynna i interaktywna komunikacja dająca wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu
  • Zintegrowane nowoczesne technologie Full-HD do przetwarzania wysokiej jakości obrazu
  • Strumieniowanie dźwięku i obrazu HD w czasie rzeczywistym
  • Komunikacja audio w trybie Full Duplex 20kHz (stereo)
  • Szyfrowanie transmisji obrazu oraz dźwięku (AES-CM)
  • Niskie zapotrzebowania na pasmo transmisyjne z automatycznym dostosowaniem
  • Współdzielenie obrazu bezpośrednio z komputera i dodatkowej kamery
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Zaawansowane rozwiązania mobilne Panasonic

Przedsiębiorstwa mogą zwiększać dostępność personelu oraz udoskonalać obsługę Klientów dzięki zapewnieniu pracownikom pozbawionego ograniczeń dostępu do bezprzewodowej komunikacji głosowej.


Integracja mobilna/GSM dla zapewnienia dostępności w każdym miejscu i o każdej porze

Telefony komórkowe są atrakcyjnym narzędziem realizowania biznesu poza murami biura. Systemy Panasonic obsługują najnowsze technologie integracji telefonii komórkowej - umożliwiając przekierowanie połączeń przychodzących na biurową linię wewnętrzną na telefon komórkowy po niższym, stałym koszcie. Połączenia mogą być również przekazywane z powrotem na linię wewnętrzną w biurze lub do biurowego systemu poczty głosowej. Pracownicy mogą również za pomocą swoich telefonów komórkowych inicjować połączenia z Klientami, które dla odbierającego wyglądają, jakby pochodziły z telefonu w biurze, a nie z komórki - co sprzyja centralizacji całej komunikacji biznesowej.

Integracja telefonu GSM z centralami Panasonic


Telefony komórkowe mogą również zostać włączone do grup dystrybucji połączeń ICD, które umożliwiają jednoczesne sygnalizowanie połączeń przychodzących na telefonie na biurku, oraz tym znajdującym się w kieszeni pracownika, umożliwiając mu ich odebranie niezależnie od tego, czy znajduje się w danej chwili na swoim stanowisku pracy. Zapewnia to "jednonumerową" reprezentację - zwiększając i ułatwiając dostępność.


System przywołania

Systemy Panasonic wyposażone są w funkcję przywołania, umożliwiające połączyć się w jednym czasie z wieloma abonentami i wykonać przywołanie lub przekazać przywołanie do zewnętrznych głośników. Dodatkowo użytkownicy centrali otrzymują funkcję nawiązania połączenia konferencyjnego z przywoływanymi abonentami - wówczas w łatwy i prosty sposób możemy przekazać jedną informację do wielu osób.

System przywołania można również zintegrować z systemem obsługi połączeń ratunkowych lub z komputerami dla zapewnienia narzędzi administracyjnych - inwestycja ta zapewnia bezpieczeństwo dzięki elastycznej, rozwojowej technologii.

System przywołania pielęgniarekWielobazowe bezprzewodowe systemy DECT zapewniające mobilność w biurze

Biurowe rozwiązania mobilne Panasonic pozwalają pracownikom prowadzić rozmowy za pośrednictwem lekkich, poręcznych i funkcjonalnych telefonów DECT, nawet kiedy znajdują się z dala od swoich biurek lub przemieszczają się po obszarze biura. Korzystając z bezprzewodowego portu XDP (portu urządzenia dodatkowego), użytkownicy mogą zaprogramować swoje bezprzewodowe telefony, tak aby reprezentowały ten sam numer wewnętrzny, co telefon na biurku i odbierać skierowane na niego połączenia, kiedy znajdują się z dala od swojego stanowiska pracy.

Wielobazowe systemy DECT zapewniają automatyczne przekazywanie obsługi słuchawek między zainstalowanymi bazami telefonów bezprzewodowych - rozszerzając obszar pokrycia sygnałem i zapewniając prawdziwą swobodę mobilnej komunikacji nawet w rozległych siedzibach.


Ciesz się doskonałą mobilnością niezależnie od wymagań swojego biznesu

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, fabryce, sklepie, czy supermarkecie lub innym wielko powierzchniowym obiekcie, wielobazowe systemy Panasonic DECT utrzymują Cię w stałym kontakcie ze współpracownikami i Klientami, nawet jeżeli nie masz stałego stanowiska pracy i poruszasz się po całym obszarze przedsiębiorstwa. Komunikacja łatwo może zostać rozszerzona dalej, poza granice biura, dzięki wykorzystaniu funkcji mobilnej integracji oraz rozwiązań DECT IP. Korzystaj z wolności komunikacji - bezprzewodowo, z krystalicznie czystą jakością przekazywanego głosu. Odbieraj połączenia od swoich Klientów - niezależnie od miejsca, w którym się akurat znajdujesz i wykorzystaj do maksimum każdą okazję biznesową, która się nadarzy.

Stacje bazowe Panasonic DECT IP umożliwiają połączenie się z centralą PBX za pośrednictwem sieci LAN. Jeżeli w danym miejscu dostępna jest sieć LAN, można podłączyć się do niej bezpośrednio i komunikować się ze zdalnymi lokalizacjami, takimi jak siedziba, czy oddział firmy, zwiększając wydajność prowadzonej działalności.

Integracja systemu DECT-IP z centralami Panasonic


Rozszerzanie biurowej bezprzewodowej komunikacji mobilnej

Systemy Panasonic umożliwiają integrację z komunikację bezprzewodową o rozszerzonym zasięgu dzięki obsłudze wielu stacji bazowych oraz wykorzystaniu stacji bazowych o dużej przepustowości, które podnoszą elastyczność wykorzystania oraz mobilność Twoich telefonów bezprzewodowych.

System zapewnia automatyczne przekazywanie obsługi między zainstalowanymi stacjami bazowymi - zwiększając dzięki temu pokrycie obszaru sygnałem i gwarantując autentyczną mobilność komunikacji nawet wewnątrz dużych obiektów.


Mobilne telefony biznesowe - ekonomiczne, eleganckie, inteligentne i trwałe

Korzystając z telefonów DECT Panasonic - niezależnie od tego, czy Twój wybór padnie na podstawowy, biznesowy, czy odporny, przygotowany do pracy w ciężkich warunkach, model telefonu - posiadasz rozwiązanie mobilnej komunikacji DECT, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Słuchawki DECT Panasonic KX-WT115 to efektywne kosztowo rozwiązanie dla użytkowników central Panasonic planujących budowę systemu w oparciu o rozwiązania mobilne. Model Panasonic KX-TCA275 łączy w sobie zalety małych rozmiarów, małej masy i trwałości, z szerokim zakresem użytecznych funkcji urządzeń biznesowych, podczas gdy model Panasonic KX-TCA175 stanowi dobry wybór dla użytkowników, którzy oczekują dobrej podstawowej jakości działania, uzyskiwanej za niewygórowaną cenę. Jako uzupełnienie, do pracy w ciężkich warunkach, proponowana jest wzmocniona słuchawka Panasonic KX-TCA364, spełniająca surowe wymagania odporności na kurz i zamoczenie stawiane przez standard IP64.

Zaawansowane systemowy telefony DECT Panasonic


Oprogramowanie telefoniczne Panasonic dla mobilnych urządzeń Wi-Fi

Oprogramowanie telefoniczne IP Panasonic dla sprzętu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile umożliwia przemieszczającym się pracownikom dostęp do usług wszechstronnej i potężnej telefonii biznesowej, za pośrednictwem ich przenośnych urządzeń.

Mobilna dostępność - Aplikacja Mobile CA


Oprogramowanie telefoniczne IP Panasonic dla Windows Mobile to aplikacja typu "Klient" telefonii IP dla obsługujących Wi-Fi urządzeń mobilnych, opartych na tym systemie. Pozwala ono na bezobsługowy dostęp do komunikacji głosowej na żywo oraz do zwiększających wydajność pracy, funkcji biznesowych systemów telefonicznych Panasonic, takich jak konfiguracja połączeń, przekierowanie połączeń i wielostronne konferencje. Wszystko to przy wygodzie korzystania z kieszonkowego urządzenia.

Oprogramowanie to pomaga zarządzać łącznością telefoniczną, zapewnia dostęp do numerów szybkiego wybierania oraz innych osobistych funkcji połączeń telefonicznych.


Rozmowa bez użycia rąk dzięki słuchawce nagłownej Bluetooth

Telefony systemowe Panasonic pozwalają na skorzystanie z dostępnych na rynku słuchawek nagownych Bluetooth dla zapewnienia komunikacji bez zajmowania rąk (odbieranie i kończenie połączeń oraz komunikacja głosowa). Pozwala to na obsługiwanie komputera podczas rozmowy lub na wygodną komunikację z pewnej odległości od telefonu.

Moduł Bluetooth - komunikacja bezprzewodowa


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.