Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
13 Lipiec, 2024

1
2
3
4
5
6
7
8

O firmie


Firma ULTRAPHON powstała w roku 1986 i od tego czasu rozwija się dynamicznie oferując swoim klientom nowe usługi oraz produkty zawsze, na tym samym, bardzo wysokim poziomie obsługi. Naszą podstawową zasadą jest dbałość o zadowolenie klienta, aby zapewnić mu sprawną i bezawaryjną łączność w domu, biurze, zakładzie produkcyjnym.

ULTRAPHON jest firmą stworzona naprzeciw Państwa wymaganiom. Jesteśmy młodym zespołem, który wybija się spośród firm oferujących oprogramowanie, rozwiązania informatyczne, teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne. Cechuje nas szeroka wiedza dotycząca wdrażania nowych technologii. Z naszą pomocą pomożemy Państwu docenić potęgę najnowszych technologii.

Usługi świadczone przez firmę ULTRAPHON są zawsze na najwyższym poziomie, o czym świadczy stale powiększająca się lista klientów.Nasza firma jest:

Autoryzowanym Partnerem Handlowym Panasonic Marketing Europe GmBH oddział w Polsce w zakresie sprzedaży produktów Panasonic System Networks Company


Silver Partner Panasonic w zakresie sprzedaży central abonenckich w systemie Selektywnej Sieci Dystrybucyjnej


Partnerem Europejskiego Programu sprzedaży produktów DOC Panasonic


Partnerem bezpośrednim Panasonic Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży produktów TDE Pure-IP PBX w systemie Selektywnej Sieci Dystrybucyjnej


Autoryzowany Partner Handlowy Panasonic Polska Sp. z o.o.


Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Panasonic Polska Sp. z o.o.


Autoryzowanym Dealerem Panasonic Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży urządzeń Panasonic Business Systems


Autoryzowanym Instalatorem central abonenckich Panasonic seria KX-TDA, seria KX-TDE oraz seria KX-NCP


Autoryzowanym Instalatorem central abonenckich Panasonic seria KX-TD, seria KX-TA oraz seria KX-TEx


Ponadto posiadamy certyfikację i niezbędne uprawnienia do projektowania i wdrażania sieci strukturalnych z gwarancją na 25 latULTRAPHON - Krzysztof Labno PCCSA - Systems Architect - Advanced Networking: IP Concepts | Networking | NAT Traversal
SIP | QoS | VPN | Security

ULTRAPHON - Krzysztof Labno PCCSE - Systems Designer KX-TDE KX-NCP KX-NS1000 ULTRAPHON - Krzysztof Labno PCCSE - Systems Engineer KX-TDE KX-NCP KX-NS1000

Firma ULTRAPHON jest partnerem Europejskiego Programu sprzedaży produktów DOC Panasonic Firma ULTRAPHON jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym Panasonic Marketing Europe GmBH oddział w Polsce w zakresie sprzedaży produktów Panasonic System Networks Company

Autoryzowany Partner Handlowy Selektywnej Sieci Dystrybucyji Panasonic Polska Sp. z o.o. Autoryzowany Punkt Sprzedaży Panasonic Polska Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Panasonic Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży urządzeń Panasonic Business Systems

Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic seria KX-TDA, seria KX-TDE oraz seria KX-NCP Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic seria KX-TDA, seria KX-TDE oraz seria KX-NCP

Autoryzowana Firma Dilerska SIEMENS Licencja Certyfikowanego Instalatora Systemu Okablowania Strukturalnego

Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic seria KX-TDA Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic seria KX-TDA Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic KX-TDA15/KX-TDA30/KX-TDA100/KX-TDA200

Autoryzowany Instalator central abonenckich Panasonic KX-TD1232/816 Instalacja i naprawa maszyn kopiujących Panasonic


Nasze rozwiązania teleinformatyczne stosowane są między innymi w hotelarstwie, służbach medycznych i ratowniczych, opiece zdrowotnej, centrach obsługi klienta, urzędach, szkolnictwie oraz w instytucjach Państwowych i firmach prywatnych.

Hotelarstwo
Rynek usług hotelarskich wymaga od systemów łączności przede wszystkim elastyczności, niskich kosztów i łatwości obsługi, przy maksymalnej niezawodności i możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb. Podstawowym wymaganiem w tym sektorze staje się również możliwość integracji z komputerami PC, w celu przygotowania rachunków oraz zarządzania bazą hotelową. Hybrydowe centrale IP-PBX firmy Panasonic są doskonale wyposażone we wszelkie przydatne hotelowe funkcje i rozwiązania.

Służby medyczne
Aby móc pracować efektywnie i komfortowo w środowisku medycznym, potrzebny jest system komunikacji perfekcyjnie dopasowany do wymagań tego typu działalności. W dziedzinie opieki medycznej Panasonic redukuje ciągły przyrost kosztów i umożliwia prostą integrację z technologiami ratowania życia.

Opieka zdrowotna
Systemy telekomunikacyjne w szpitalach oraz domach opieki muszą być przede wszystkim zgodne z potrzebami ludzi wymagających pomocy. Panasonic oferuje indywidualnie dostosowane rozwiązania, które mogą być zintegrowane z komputerami w celu wspierania narzędzi administracyjnych i systemów połączeń alarmowych. Jest to inwestycja zabezpieczająca przed zmianami technologicznymi w przyszłości dzięki swej elastycznej strukturze.

Obsługa klienta
Wszyscy pragniemy zaoferować naszym klientom jak najlepszą obsługę, ale czy to, co jest najlepsze dziś, pozostanie takie w przyszłości? Systemy telekomunikacyjne Panasonic oferują rozwiązania zorientowane na potrzeby konsumentów. Mogą być rozbudowywane, aby zaspokajać je tak samo dobrze teraz, jak i w przyszłości.

Urzędy
Administracja publiczna bardziej niż kiedykolwiek określa dziś swoją rolę jako dostawcy usług. Jej obowiązki muszą być realizowane pomimo wzrastającej presji kosztów zarządzania w administracji rządowej, władzach lokalnych i samorządowych. Panasonic oferuje tym instytucjom rozwiązania telekomunikacyjne, które pomogą im zachować kontrolę nad kosztami.

Firmy prywatne
Dla większości przedsięwzięć, osobisty kontakt z klientem jest zasadniczym elementem, decydującym o osiągnięciu sukcesu. Systemy telefoniczne są krwiobiegiem dla wszelkiej komunikacji - niezależnie od tego, jak realizowane są połączenia: przez sieć IP, tradycyjne linie telefoniczne, czy przy wykorzystaniu technologii bezprzewodowych. Dla biznesu decydująca jest jakość i niezawodność. Panasonic udostępnia szeroki wybór rozwiązań, które są w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne potrzeby.

* * *

Nasza oferta przedstawia się następująco:

Telekomunikacja


Niezawodne działanie, intuicyjny i prosty dostęp do wielu usług oraz optymalizacja kosztów działania to oczekiwania każdego użytkownika systemu telekomunikacyjnego.

» Doradztwo teleinformatyczne

Pakiet usług adresowanych dla firm, którym zależy na najkorzystniejszych rozwiązaniach z zakresu systemów komutacyjnych i ich integracji z systemami informatycznymi, a przede wszystkim na optymalizacji kosztów budowy oraz eksploatacji systemów.

» Opieka serwisowa

To obsługa teletechniczna obiektów jak biura bądź budynki, dbając o sprawność systemów oraz ich bieżące modyfikacje wg potrzeb użytkowników oraz:
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne telefonów (posiadamy podpisane umowy na naprawy gwarancyjne z wieloma producentami aparatów telefonicznych),

 • wykonujemy naprawy pogwarancyjne sprzętu biurowego Panasonic Business Systems (telefony, telefaksy, centrale),

 • instalacje central i instruktaż obsługi.

» Naprawy zasilaczy awaryjnych

 • zajmujemy się profesjonalna naprawą systemów zasilania bezprzerwowego - UPS,

 • wykonujemy naprawy zasilaczy awaryjnych do małych i dużych systemów komputerowych oraz serwerów HP.

» Sprzęt telekomunikacyjny

Dział handlowy firmy ULTRAPHON oferuje w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzęt telekomunikacyjny liczących się na polskim rynku firm telekomunikacyjnych, a w szczególności firmy Panasonic oraz Siemens. W swojej ofercie posiadamy również bogaty zestaw akcesoriów.

W ramach oferty sprzętu telekomunikacyjnego pomagamy wybrać i zainstalować:
 • analogowe i cyfrowe centrale telefoniczne,

 • systemy bezprzewodowe oraz przewodowe (ISDN, telefony, faksy),

 • inny sprzęt biurowy.


Teleinformatyka


Internet i technologia szerokopasmowa zrewolucjonizowały świat biznesu. Obecnie w technologii telekomunikacyjnej i informatycznej zachodzą rewolucyjne zmiany i dzięki tej integracji, stosowane kompleksowe rozwiązania spełnią oczekiwania zarówno firm dużych jak i małych a także z sektora publicznego jak i prywatnego.

» Sieci VoIP

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie jakim jest VoIP (Voice over Internet Protocol) - technologia umożliwiająca przesyłanie głosu za pomocą łączy internetowych. Integracja tej technologii z najnowocześniejszymi systemami telekomunikacyjnymi przychyla się do zwiększenia łatwości w komunikacji, wydajności oraz niezawodności i co najważniejsze, stanowi główny element obniżenia kosztów korzystania z usług telekomunikacyjnych.

» Programy narzędziowe

Aby jeszcze bardziej obniżyć koszt za usługi telekomunikacyjne a dokładniej mówiąc za połączenia telefoniczne, stworzyliśmy dla Państwa program odpowiedzialny za taryfikacje połączeń telefonicznych. Przy jego pomocy mogą Państwo prowadzić szczegółową rejestracją połączeń telefonicznych oraz zarządzać ruchem telefonicznym, co w późniejszym etapie umożliwi analizę kosztów.


Systemy sieciowe


Bazujemy na nowoczesnych technologiach przekazu danych. Staramy się tak projektować nasze systemy, aby przy minimum kosztów dały maksimum efektywności, a przede wszystkim zapewniały bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Nasze instalacje teleinformatyczne wykonane są w oparciu o kable miedziane i światłowodowe renomowanych producentów.

W ramach oferty systemów sieciowych doradzamy, projektujemy i wdrażamy:
 • okablowanie strukturalne bazująca w oparciu o kable miedziane i światłowodowe,
 • sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe (LAN, WLAN i WAN),
 • wirtualne sieci prywatne (VPN),
 • rozwiązania telekomunikacyjne z systemami sieciowymi.
Ponadto wykonujemy:
 • pomiary okablowania miedzianego (UTP, FTP, STP) kategorii 5, 5+ i 6,
 • zarabianie zakończeń kabli światłowodowych ST, SC i LC,
 • pomiary tłumienności łączy światłowodowych,
 • montaż i sprzedaż szaf dystrybucyjnych.


© ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.