Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
14 Czerwiec, 2024
Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

  • Elegancki wygląd i proste w obsłudze telefony Panasonic IP SIP 2.0
  • Doskonałe dla pracowników domowych, biurowych, recepcji, pokoi hotelowych
  • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
  • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
  • Obsługa kodeków G.711a-law/u-law, G.722 (szerokopasmowy), G.726, G.729a
  • Niski pobór prądu w trybie ECO (poniżej 1W)
  • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Nowe telefony bezprzewodowe Panasonic z serii KX-TG7200

2007-09-24
Do sprzedaży trafiły nowe modele telefonów bezprzewodowych Panasonic KX-TG7200, KX-TG7202 oraz KX-TG7220.

Telefony z serii KX-TG7200 są odpowiedzią na potrzeby klientów. Ich nowy wygląd, funkcje oraz nowe kolory zastąpiły telefony z serii KX-TG7100. Model KX-TG7200 jest następcą niezwykle popularnego telefonu KX-TG7100 i podobnie jak poprzednik charakteryzuje się ciekawym nowoczesnym designem, doskonałą jakością dźwięku i wieloma przydatnymi funkcjami, które są teraz dostępne za niewygórowaną cenę.

Telefony z serii KX-TG7200 posiadają duży, czytelny i podświetlany ekran LCD o wysokiej rozdzielczości, wyświetlający jasny obraz i czytelne wiadomości. Podświetlenie ekranu ułatwia obsługę aparatu w ciemnym pomieszczeniu. Menu w języku polskim, pamięć wybierania ostatniego numeru (10 numerów) oraz możliwość odbierania dowolnym klawiszem sprawiają, że korzystanie z tego telefonu jest łatwe i komfortowe w każdej sytuacji.

Użytkownik ma do wyboru 10 melodii polifonicznych i 5 dzwonków. Wbudowana pamięć sprawia, że książka telefoniczna KX-TG7200 zmieści 50 wpisów (numer + opis) w pojedynczej słuchawce. Umożliwia to szybki i wygodny dostęp do zapisanych numerów. Jeśli chce się korzystać z dodatkowej słuchawki można przenieść poszczególne wpisy lub cały spis jednorazowo. Ponadto jedna stacja bazowa może obsługiwać do 6 słuchawek.

Nowy aparat Panasonic pozwala na identyfikację abonenta wywołującego, dzięki czemu użytkownik wie, kto do niego dzwoni zanim odbierze połączenie. Znajdujący się w słuchawce zestaw głośnomówiący sprawia, że można odebrać telefon bez przerywania czynności, którą się w danym momencie wykonuje, można też wygodnie sporządzić podczas rozmowy na przykład notatki. Nowy DECT pozwala na wysyłanie SMS-ów, ale usługa ta uzależniona jest od operatora sieci.

Akumulator NI-MH umożliwia do 17 godzin rozmowy i do 180 godzin pracy w trybie gotowości. Zasięg działania telefonu KX-TG7200 w pomieszczeniach zamkniętych wynosi do 50 metrów, zaś w przestrzeni otwartej do 300 metrów. Jest więc idealnym rozwiązaniem zarówno do wykorzystania w mieszkaniach jak i domach. Duży zasięg w przestrzeni otwartej umożliwia korzystanie z telefonu KX-TG7200 nawet w dużym ogrodzie.

Telefon Panasonic KX-TG7200 oraz KX-TG7202

Najważniejsze cechy telefonów:


Telefon Panasonic KX-TG7220

Najważniejsze cechy telefonów:
« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.