Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
6 Grudzień, 2023
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

  • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
  • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
  • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
  • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
  • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
  • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
  • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Nowoczesne cyfrowe centrale telefoniczne Panasonic KX-NCP500 i KX-NCP1000

2008-05-15
Połączenie wszelkich funkcji central PBX z nowoczesnymi rozwiązaniami IP oraz integracją zaawansowanych aplikacji biznesowych w jeden system - to główne cechy cyfrowych central telefonicznych Panasonic KX-NCP500 i KX-NCP1000.

Koncepcją przewodnią nowoczesnych cyfrowych central telefonicznych Panasonic KX-NCP500 oraz KX-NCX1000 jest "Wszystko w jednym - aplikacje bez konieczności użycia serwera". Dzięki integracji wszelkich funkcji PBX oraz aplikacji w jednym module, zyskujemy podwyższoną wydajność komunikacji biznesowej.

Nowe cyfrowe centrale telefoniczne serii KX-NCP oprócz współpracy z telefonią analogową PSTN i cyfrową ISDN, zostały przystosowane również z myślą o pracy w sieciach IP, wykorzystując rozwiązania VoIP. Dzięki tej integracji zyskujemy mobilność i elastyczność rozwiązań jakie niosą za sobą nowe technologie. To również redukcja kosztów przy tworzeniu instalacji teletechnicznej, a także mniejsze opłaty za połączenia telefoniczne dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań telefonii internetowej.

Nowoczesne cyfrowe centrale KX-NCP1000


Centrale serii KX-NCP wprowadzają szereg ulepszeń i innowacji do tej pory nie spotykanych w produktach tego typu. Przede wszystkim jest to możliwość integracji systemu monitoringu kamer IP bez konieczności użycia serwera. Dzięki specjalnym telefonom IP serii KX-NT400, wyposażonym w duży kolorowy ekran dotykowy, oprócz łatwej nawigacji dzięki intuicyjnemu menu, istnieje również możliwość wyświetlenia obrazu bezpośrednio na telefonie z kamer IP.

Telefon systemowy z funkcją kolorowego ekranu dotykowanego KX-NT400


Centrale posiadają również wsparcie dla wszystkich typów sieci bezprzewodowej, do której zalicza się między innymi system bezprzewodowy DECT, 2.4GHz FHSS i WiFi. Kolejną innowacyjnością jest wsparcie dla nowego systemu DECT w wersji 6.0, pozwalający na między innymi korzystanie z telefonów bezprzewodowych DECT w odległych placówkach, oddalonych od głównej siedziby firmy nawet o setki kilometrów.

Nowoczesne cyfrowe centrale KX-NCP500


Centrale KX-NCP posiadają również elastyczną rozbudowę. Systemy te są w pełni kompatybilne z dostępnymi obecnie na rynku opcjonalnymi modułami rozbudowy między innymi:


Centrale serii KX-NCP zostały również przystosowane do montażu w szafach typu RACK. KX-NCP500 zajmuje 2U, zaś KX-NCP1000 3U.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem central telefonicznych KX-NCP500/1000 (dokument w języku angielskim).

« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.