Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
18 Kwiecień, 2024
Platforma zintegrowanej komunikacji Panasonic KX-NS500

Platforma zintegrowanej komunikacji Panasonic KX-NS500

  • System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm
  • Wbudowane 6 linii miejskich analogowych i 18 linii wewnętrznych
  • Aktywne 4 porty dla aparatów IP-PT KX-NT, KX-UT, KX-TGP6 i KX-HDV
  • Ekonomiczna instalacja i prosta obsługa
  • Możliwość zwiększenia liczby numerów wewnętrznych do 288
  • Łatwa stopniowa migracja z łączności analogowej do komunikacji IP
  • Wbudowane rozwiązanie dla telecentrum, telefonów przenośnych i poczta głosowa
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

KX-NT700 jako nowoczesne rozwiązanie telekonferencyjne

2008-11-14
Nowoczesne rozwiązania telekonferencyjne KX-NT700 zapewniają doskonałą jakość transmisji dźwięku, rejestrację prowadzonych rozmów oraz spowolnienie słuchanej rozmowy w czasie rzeczywistym.

Zestaw telekonferencyjny KX-NT700 oferuje przede wszystkim wysoką jakość transmisji dźwięku (do 7KHz), jego rejestrację na karcie SD lub komputerze, a także umożliwia w trybie rzeczywistym na spowolnienie słuchanej rozmowy - funkcja ta jest bardzo przydatna w chwili, gdy rozmówca mówi bardzo szybko, przez co odbiorca nie jest w stanie dokładnie zrozumieć wszystkich wypowiedzianych przez niego słów. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest opracowana przez Panasonic technologia nagrywania rozmów, która pozwala na karcie SD o pojemności 64MB, nagrać w wysokiej jakości aż do 120 minut rozmów.

Nowoczesne rozwiązanie telekonferencyjne KX-NT700


Integracja systemu telekonferencyjnego KX-NT700 z centralą telefoniczną następuje poprzez tradycyjną linię analogową (PSTN), a także poprzez wykorzystanie technologii VoIP (SIP), która umożliwia integrację systemu w przedsiębiorstwie w dowolnej lokalizacji. System telekonferencyjny możemy zintegrować również już z istniejącym cyfrowym systemem bezprzewodowym DECT.

Okno aplikacji Phone Manager Application KX-NT700


Dodatkowo system telekonferencyjny wyposażony jest w interfejs USB, który pozwala na zarządzanie całym systemem poprzez komputer stacjonarny. Dołączona aplikacja Phone Manager Application, pozwala między innymi na:


Wirtualna klawiatura KX-NT700


Istnieje również możliwość podłączenia dodatkowych dwóch zewnętrznych mikrofonów (KX-NT701) w celu zwiększenia zasięgu odbioru rozmów. Wbudowane wejście AUDIO (IN/OUT, 3,5mm mini-jack) zapewnia również możliwość na podłączenie dodatkowych urządzeń np. zewnętrznego urządzenia nagrywającego, komputera, słuchawek itp.

« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.