Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
24 Marzec, 2023
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

  • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
  • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
  • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
  • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
  • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
  • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
  • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

KX-NT400 - nowoczesny telefon IP z dotykowym ekranem LCD

2009-05-20
Panasonic KX-NT400 to nowoczesny telefon IP, wyróżniający się przede wszystkim dużym, podświetlanym dotykowym ekranem LCD o przekątnej 5,7 cala z paletą 65 tys. kolorów. Dzięki integracji zaawansowanych rozwiązań technologii IP i wsparcia systemu operacyjnego Windows CE, telefon otwiera nowe możliwości w dziedzinie wymiany danych i komunikacji z innymi użytkownikami.

Nowoczesny telefon IP KX-NT400


Prosta i intuicyjna obsługa, prowadzenie rozmów przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku, system głośnomówiący działający w trybie pełnego duplexu oraz możliwość podłączenia zewnętrznego systemu nagłownego to w dzisiejszych czasach podstawowe elementy sprawnej łączności. Telefon Panasonic KX-NT400 to połączenie wszystkich nowoczesnych technologii wraz z podstawowymi rozwiązaniami telefonicznymi. KX-NT400 wybiega jeszcze bardziej na przód - to już nie tylko prowadzenie rozmów telefonicznych w sposób konwencjonalny ale również integracja zewnętrznych aplikacji, obsługa kamer internetowych, wideo domofonów, czy też prowadzenia rozmów tekstowych (Czat). Wszelkie te aplikacje mają wspomóc i ułatwić codzienną pracę z telefonem. W wolnych chwilach, telefon można wykorzystać do przeglądania witryn internetowych - telefon obsługuje obecnie wykorzystywane standardy internetowe, takie jak: HTML, HTML 4.01 (wraz z obsługą tabeli, formularzy i ramek) oraz Java Script 5.5 (ECMA-262). Dzięki integracji obecnie używanych standardów, istnieje możliwość połączenia systemu z korporacyjną witryną internetową lub systemem bazodanowych, w celu jeszcze lepszej wymiany informacji i integracji danych.

Ekran główny KX-NT400


Obszerna książka telefoniczna do 300 wpisów, zapamiętywanie do 100 odebranych i nieodebranych połączeń, dostęp do zaawansowanych funkcji central PBX, które pozwalają w łatwi i szybki sposób uruchomić najbardziej potrzebne funkcje takie jak zestawianie konferencji, parkowania oraz transferowania połączeń, czy też nagrywania prowadzonych rozmów, na pewno zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Lista kontaktów KX-NT400


Lista kontaktów KX-NT400


Dodatkowo dzięki graficznemu ekranowi LCD możemy w łatwy i szybki sposób podglądnąć przychodzące, wychodzące oraz nieodebrane połączenia. Zintegrowana obsługa kamer internetowych udostępnia szereg zaawansowanych opcji takich jak cyfrowy zoom, nagrywanie i podgląd obrazu z kamer, zarządzanie nagraniami, zarządzanie kamerami, a nawet integracja z wideo domofonami.

Kamera internetowa KX-NT400


Lista połączeń telefonicznych KX-NT400


Chat KX-NT400


« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.