Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
22 Czerwiec, 2024
Zaawansowany serwer telekomunikacyjny Panasonic KX-NS1000

Zaawansowany serwer telekomunikacyjny Panasonic KX-NS1000

  • Bezpośrednia obsługa 1000 użytkowników SIP z obsługą dźwięku Audio-HD
  • Zaawansowana skalowalność oraz funkcje sieciowe na żądanie
  • Serwer faksów Super G3 z wysyłką otrzymanych dokumentów na e-mail
  • Wbudowane funkcje ujednoliconej obsługi wiadomości głosowych oraz IVR
  • Wbudowany system rejestracji treści rozmów telefonicznych
  • Wbudowany serwer Communication Assistant z aktywnymi licencjami
  • W pełni przejrzyste sieciowanie systemów w rozproszonych lokalizacjach
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

KX-MC6020 - nowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic

2009-05-22
Panasonic, światowy lider w dziedzinie elektroniki użytkowej, wprowadził do sprzedaży w Polsce KX-MC6020 - nowy model wielofunkcyjnego urządzenia do zarządzania dokumentami w firmie. Tym samym zapoczątkował nową serię urządzeń wielofunkcyjnych (UW) marki Panasonic drukujących w kolorze.

Funkcjonalność Panasonic KX-MC6020, łączącego w sobie potencjał drukarki, kopiarki, skanera i faxu, wraz z możliwością połączenia sieciowego oraz wykorzystania koloru daje oszczędność czasu, miejsca, a także zwiększa atrakcyjność dokumentów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.

KX-MC6020 - Dużej szybkości kolorowa laserowa drukarka i faks do profesjonalnych zastosowań


Panasonic KX-MC6020 to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, oferujące ogromne możliwości sieciowe. Nowoczesny system przetwarzania danych pozwala zwiększyć efektywność pracy oraz skraca proces komunikacji i obiegu dokumentów w firmie. Jego dodatkową zaletą jest prosta i intuicyjna obsługa.

Urządzenie umożliwia błyskawiczne drukowanie sieciowe w kolorze z prędkością 21 stron formatu A4 na minutę w rozdzielczości 1200x1200 dpi, dzięki czemu otrzymujemy doskonałej jakości wydruki. Przy zastosowaniu opcjonalnego modułu dupleksu, istnieje możliwość obustronnego wydruku, co zwiększa efektywność pracy w trybie kopiowania i drukowania.

Jako kopiarka Panasonic KX-MC6020 pracuje z prędkością 21 wydruków w kolorze lub czerni. Dzięki funkcji wielokrotnego kopiowania, urządzenie wykonuje do 99 odbitek jednorazowo z pojedynczego oryginału. Ponadto przydatne funkcje grupowania kopii, łączenia dokumentów i tworzenia broszur zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka jakość uzyskanych obrazów wiernych oryginałowi sprawi, że uzyskamy profesjonalnie przygotowane materiały.

Jako sieciowy skaner kolorowy Panasonic KX-MC6020 daje jedne z wyższych parametrów rozdzielczości (9600 dpi), co umożliwia uzyskanie dobrej jakości skanowanego obrazu. Błyskawiczny transfer danych pozwala przesyłać dokumenty do dowolnego komputera w sieci, zarówno jako załącznik do wysyłanych wiadomości jak i bezpośrednio do klienta PC. Duży wybór formatów zapisywanych plików (PDP, JPEG, TIFF) spełni oczekiwania każdego użytkownika nie tylko pod kątem zmniejszenia ruchu sieciowego, ale również uzyskania skanu wiernego pod względem jakości oryginałowi. Funkcja skanowania do serwera FTP umożliwia zdalny i szybki dostęp do zgromadzonych tam plików bez konieczności zapisu danych na lokalnych PC. Dzięki oprogramowaniu OCR mamy możliwość przetworzenia zeskanowanego dokumentu na wersję edytowalną.

KX-MC6020 - Dużej szybkości kolorowa laserowa drukarka i faks do profesjonalnych zastosowań


Jako wydajny faks Super G3, Panasonic KX-MC6020 daje możliwość przesyłania dokumentów w wysokiej rozdzielczości i przechowywania do 10 MB danych w swojej pamięci. Transfer arkuszy odbywa się efektywnie i bez utraty jakości z szybkością 33,6 kbps. Urządzenie wysyła 4 strony na minutę, a przy odbiorze daje nam możliwość zapisu przychodzących faksów w pamięci, co jest szczególnie ważne w przypadku braku papieru. Standard oprogramowania umożliwia wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera PC, co umożliwia zwiększenie oszczędności związanych z dystrybucją dokumentów.

Panasonic KX-MC6020 jako uniwersalne sieciowe urządzenie nowej generacji ma za zadanie jeszcze bardziej efektywnie zarządzać firmowymi dokumentami. "Kombajn biurowy" Panasonic świetnie sprawdza się w nowoczesnym biurze. Pięć urządzeń w jednym zapewnia wszechstronną obróbkę dokumentów zgodnie z koncepcją Panasonic "3F", czyli Friendly, Fine, Fast.

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic charakteryzuje uniwersalny design, który doskonale wpisuje się we współczesny styl aranżacji wnętrz biurowych. Jest niezawodne oraz zapewnia niski koszt eksploatacji, co pozwala zoptymalizować koszt jego zakupu. Zgodnie z koncepcją producenta urządzenie jest przyjazne dla środowiska.

Efektem wszystkich udogodnień jakie niesie Panasonic KX-MC6020 jest to, że przedsiębiorca inwestujący w zintegrowany system oparty na wielofunkcyjnym urządzeniu może znacznie obniżyć koszty przy jednoczesnym podniesieniu jakości generowanych dokumentów. Warto również podkreślić, że uniwersalna kompaktowa konstrukcja łącząca różnorodne funkcje do obsługi dokumentów, pozwoli na racjonalne i oszczędne wykorzystanie miejsca w biurze.

Zobacz więcej szczegółów dotyczących urządzenia Panasonic KX-MC6020.

« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.