Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
8 Czerwiec, 2023
Platforma zintegrowanej komunikacji Panasonic KX-NS500

Platforma zintegrowanej komunikacji Panasonic KX-NS500

  • System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm
  • Wbudowane 6 linii miejskich analogowych i 18 linii wewnętrznych
  • Aktywne 4 porty dla aparatów IP-PT KX-NT, KX-UT, KX-TGP6 i KX-HDV
  • Ekonomiczna instalacja i prosta obsługa
  • Możliwość zwiększenia liczby numerów wewnętrznych do 288
  • Łatwa stopniowa migracja z łączności analogowej do komunikacji IP
  • Wbudowane rozwiązanie dla telecentrum, telefonów przenośnych i poczta głosowa
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Serwery telekomunikacyjne Panasonic KX-NCP produktem roku 2009

2009-12-18
Serwery telekomunikacyjne Panasonic KX-NCP500 i KX-NCP1000 zostały uznane jako Produkt roku 2009 w kategorii VoIP, komunikacja IP i wideokonferencje, w konkursie organizowanym przez NetWorld.

Do konkursu Produkt roku 2009 nominowanych było 10 produktów w 10 konkursowych kategoriach. W każdej z nich uczestnicy konkursu wybrali trzy produkty z dziesięciu nominowanych, przyznając im pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Do udziału w głosowaniu zostali zaproszeni czytelnicy miesięcznika NetWorld i serwisu NetWorld Online oraz innych tytułów IDG z sektora biznesowego.

Przy doborze produktów zwracana uwaga była na innowacyjność oraz - wynikającą z niej - funkcjonalność i wydajność, wyróżniającą rozwiązanie na tle konkurencji. Ważne były także oszczędności, jakie dany nabywca może osiągnąć, kupując produkt. Znaczenie mają zdobyte miejsca w rankingach i testach pism wydawnictwa International Data Group.

Nowoczesne cyfrowe centrale KX-NCP1000


W konkursie Produkt roku 2009, serwery telekomunikacyjne Panasonic KX-NCP500 i KX-NCP1000 uplasowały się na trzecim miejscu, będąc tuż za rozwiązaniem Alcatel-Lucent i Cisco. Rozwiązania zastosowane w serwerach telekomunikacyjnych Panasonic pozwalają łączyć telefonię IP z aplikacjami do obsługi komunikacji biznesowej, a ich ważnymi zaletami są brak konieczności instalowania dodatkowych serwerów obsługujących połączenia oraz możliwość korzystania z różnych kanałów komunikacji.

Warto zaznaczyć, że zasłużone miejsce w czołówce najlepszych rozwiązań zintegrowanej komunikacji (Unified Communication) jakie otrzymały serwery telekomunikacyjne Panasonic KX-NCP500 i KX-NCP1000, znacząco deklasują produkty rywali takich jak Polycom, Aastra, Tanberg, Platan, Slican, Interactive Intelligence, LifeSize.

Serwery telekomunikacyjne Panasonic KX-NCP produktem roku 2009


« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.