Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
22 Luty, 2024
Nowoczesne systemy Panasonic serii KX-TDE zapewniające solidne rozwiązania telekomunikacyjne oparte na technologii Pure-IP

Nowoczesne systemy Panasonic serii KX-TDE zapewniające solidne rozwiązania telekomunikacyjne oparte na technologii Pure-IP

Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Nowa seria telefonów DECT

2010-04-19
Panasonic Polska w maju tego roku wprowadzi do sprzedaży nowe modele telefonów bezprzewodowych DECT Panasonic KX-TG2511 PD oraz wersja duo Panasonic KX-TG2512 PD (baza wraz z dodatkową słuchawka).

Nowa seria telefonów bezprzewodowych DECT oprócz monochromatycznego wyświetlacza LCD z podświetleniem o przekątnej 1,4", wbudowanym cyfrowym systemem głośnomówiącym, książką telefoniczną na 50 numerów i nazw, posiada również nowe funkcje korekcji błędów dźwięku oraz tryb ECO.

Panasonic DECT KX-TG2511


Funkcja korekcji błędów ma zagwarantować między innymi lepszą jakość oraz czystość dźwięku w chwili, gdy telefon znajduje się w znacznej odległości od bazy (lub jest na pograniczu zasięgu) bądź jest używany w piwnicy, garażu lub tam gdzie występuje większe zjawisko zakłócania fal radiowych.

Korekcja błędów Panasonic


W przypadku aktywowania trybu ECO, moc transmitowanych fal radiowych redukowana jest do ponad 90% w czasie, gdy słuchawka nie jest używana lub znajduje się w trybie czuwania. Funkcja ta gwarantuje oszczędność energii oraz przyczynia się do ochrony środowiska.

Model Panasonic KX-TG2511 PD dostępny będzie w czterech kolorach: biały, beżowy, metaliczny szary oraz tytanowy czarny, zaś model Panasonic KX-TG2512 PD dostępny będzie w dwóch kolorach: metaliczny szary i tytanowy czarny.

Najważniejsze cechy nowej serii telefonów to:


« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.