Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
18 Kwiecień, 2024
Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

  • Elegancki wygląd i proste w obsłudze telefony Panasonic IP SIP 2.0
  • Doskonałe dla pracowników domowych, biurowych, recepcji, pokoi hotelowych
  • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
  • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
  • Obsługa kodeków G.711a-law/u-law, G.722 (szerokopasmowy), G.726, G.729a
  • Niski pobór prądu w trybie ECO (poniżej 1W)
  • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB2061 PD-B

2010-12-11
W sprzedaży dostępne jest nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie Panasonic KX-MB2061 PD-B, które zawiera niemal całe wyposażenie małego biura!

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB2061 PD-B


Model Panasonic KX-MB2061 PD-B to wielofunkcyjne urządzenie drukujące nowej generacji, zaprojektowane według najnowszych koncepcji. Poza funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i obsługi faksu, zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak system komunikacji wewnętrznej oparty na telefonach bezprzewodowych pracujących w technologii DECT, który umożliwia obsługę do 6 słuchawek telefonicznych.

Panasonic KX-MB2061 to produkt wielofunkcyjny "9 w 1"
Jest to jedno praktyczne urządzenie, które zawiera niemal całe wyposażenie małego biura! Umożliwia ono szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów z prędkością 24 stron na minutę, sieciowy dostęp do kolorowego skanera, obsługę faksu w standardzie Super G3, prace w sieci, a także łączy w sobie funkcje cyfrowego telefonu bezprzewodowego, interkomu i cyfrowej poczty głosowej. W oczywisty sposób pozwala na zaoszczędzenie powierzchni biurowej, podnosząc tym samym wydajność prowadzonej działalności.

Zintegrowany telefon typu DECT
Standardowo urządzenie wyposażone jest w telefon DECT firmy Panasonic, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu oddzielnego telefonu bezprzewodowego. Do urządzenia można podłączyć do sześciu słuchawek telefonicznych, co daje każdemu w małym biurze możliwość posiadania bezprzewodowego telefonu na własnym biurku. To nowoczesne urządzenie nie tylko ogranicza koszty - wysokiej jakości telefon DECT firmy Panasonic umożliwia również prowadzenie rozmów biznesowych przy doskonałej jakości połączenia.

Zdalny dostęp do funkcji poczty głosowej i faksu
Korzystając z potencjału Internetu, użytkownicy mogą automatycznie otrzymywać wiadomości głosowe i odebrane faksy za pośrednictwem poczty e-mail. Pracownicy mobilni z pewnością docenia to, ze nowe urządzenie Panasonic KX-MB2061PDB pozwala na zapisywanie odbieranych wiadomości głosowych jako pliki w formacie WAV, a odbieranych faksów jako pliki PDF, a zatem w standardach obsługiwanych przez większość smartfonów.

Podgląd przychodzących faksów przez Internet
Otrzymane faksy można odczytać najpierw na ekranie komputera, a następnie zdecydować o ich wydrukowaniu, zapisaniu na komputerze lub usunięciu. Ta użyteczna funkcja podglądu pozwala ograniczyć liczbę niepotrzebnych wydruków.

Funkcje sieciowego drukowania i podglądu faksów


Funkcja łatwego drukowania
Dołączane w standardzie oprogramowanie Easy Print umożliwia scalanie i drukowanie plików utworzonych w różnych aplikacjach. Każdy plik można sprawdzić na komputerze przed wydrukowaniem lub edytować go, zmieniając kolejność ustawienia stron albo konwertując do formatu 2-na-1, a nawet 16-na-1. Przed wydrukowaniem można również dodać nagłówek, stopkę lub znak wodny. Po zakończeniu edycji można zapisać plik w formacie PDF. W znaczącym stopniu ogranicza to ilość wydruków próbnych i błędów w druku.

Szybkie kopiowanie dokumentów osobistych


Szybkie kopiowanie dokumentów osobistych
Urządzenie umożliwia kopiowanie obu stron dokumentów osobistych lub wizytówek i drukowanie ich na pojedynczej stronie w formacie 2-na-1, 4-na-1 lub 8-na-1. Zmniejsza to zużycie papieru i poprawia prezentacje danych.

Kopiowanie oryginału
Można również skopiować oryginał i wydrukować go wielokrotnie na pojedynczej stronie w formacie 2-na-1, 4-na-1 lub 8-na-1. Ułatwia to wydruki materiałów powtarzalnych.

Funkcje kolorowego skanera sieciowego
Kolorowe dokumenty można w prosty sposób zeskanować do komputera. Następnie, zeskanowane strony zapisane w odpowiednim formacie można przetworzyć za pomocą oprogramowania OCR zainstalowanego na komputerze i w prosty sposób uzyskać edytowalny tekst, bez konieczności wykonywania dodatkowych operacji. Zeskanowane strony można również zapisać w udostępnionym folderze systemu Windows lub na serwerze FTP - bez udziału komputera, a następnie wysłać je e-mailem.

Funkcje kolorowego skanera sieciowego


« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.