Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
6 Grudzień, 2023
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

  • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
  • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
  • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
  • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
  • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
  • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
  • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

e-Gwarancja od Panasonic

2006-09-18
Panasonic Polska poinformował o wprowadzeniu, nowego systemu gwarancyjnego, którego celem jest uproszczenie formalności związanych z realizacją procedur reklamacyjnych. Nowy system zwany e-GWARANCJĄ Panasonic zaoszczędzi czas klientów i sprzedawców. Od tej pory jedynym dokumentem wymaganym w Autoryzowanych Serwisach będzie dowód zakupu.

Dotychczas Klient był zobowiązany do przedstawienia w Autoryzowanym Serwisie zarówno dowodu zakupu jak i ważnej, potwierdzonej przez punkt sprzedaży Karty Gwarancyjnej. "Konieczność podbijania Karty Gwarancyjnej w sklepie to często dodatkowa procedura, czasem związana ze stratą czasu i staniem w kolejce. Dzięki e-GWARANCJI Panasonic nasi klienci będą zobowiązani do przedstawienia w punktach serwisowych jedynie dowodu zakupu. Żadne inne dokumenty nie będą potrzebne" - mówi Radek Jaworski, PR Manager w Panasonic Polska - "Nowy system zaoszczędzi zarówno czas sprzedawców jak i konsumentów. Nie trzeba będzie również więcej pamiętać o właściwym zabezpieczeniu i przechowywaniu Kart Gwarancyjnych".

Konsekwencją wprowadzenia e-GWARANCJI jest decyzja o zaprzestaniu dodawania polskojęzycznych wersji Kart Gwarancyjnych do produktów dystrybuuowanych przez Panasonic Polska.

Informacji o aktualnych warunkach gwarancyjnych dla poszczególnych modeli można zasięgnąć na stronie Panasonic Polska, w specjalnym serwisie poświęconym e-GWARANCJI lub pod numerem telefonu infolinii 0 801 351 903. "Wierzymy, że nowy system działający na podobnej zasadzie jak bardzo popularne w Polsce elektroniczne bilety lotnicze zyska akceptację naszych klientów i przyczyni się do zwiększenia komfortu podczas zakupów oraz eksploatacji naszych urządzeń" - dodaje Radek Jaworski z Panasonic Polska.

« powrót


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.