Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
18 Kwiecień, 2024

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Cyfrowy telefon systemowy IP Panasonic KX-NT136

KX-NT136
ZAKOŃCZONO SPRZEDAŻ 
Najważniejsze cechy KX-NT136:
 • Systemowy telefon IP
 • Duży podświetlany wyświetlacz LCD 6 liniowy
 • 24 przyciski programowalne
 • System głośno mówiący
 • Pełny DUPLEX
 • Przycisk nawigacyjny
 • Dwukolorowe diody LED

Telefon zastąpiony modelem KX-NT346
Gwarancja
12 miesięcy
Gwarancja: 12 miesięcy
Protokół Voice-over Internet (VoIP)
Protokół VoIP jest najnowszą technologią komunikacji głosowej, dzięki której dźwięk jest cyfrowo przetwarzany i kompresowany, a następnie przesyłany za pośrednictwem sieci IP, po czym ponownie konwertowany do sygnału dźwiękowego, po osiągnięciu miejsca przeznaczenia. Dzięki wykorzystaniu istniejących sieci transmisji danych, technologia VoIP omija sieć telefoniczną PSTN i jednocześnie unika wszelkich kosztów związanych z jej wykorzystywaniem, niezależnie od odległości i długości trwania połączenia.

Dodatkowo zastosowanie technologii VoIP umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych i aplikacji. Technologia VoIP jest idealnym rozwiązaniem w komunikacji pomiędzy oddziałami firmy oraz w sieci sprzedaży, a także działami branżowymi i pracownikami znajdującymi się poza firmą, małymi biurami domowymi i przedstawicielami handlowymi, umożliwiając tworzenie elastycznego środowiska pracy i obniżanie kosztów.

Łączność telefoniczna IP
Użytkownicy zainteresowani stopniową ewolucją swoich systemów telekomunikacyjnych w kierunku technologii IP mogą odnieść korzyści z wprowadzenia nowego modelu telefonu IP KX-NT136 oraz karty wewnętrznych telefonów IP. Opierając się na konstrukcji popularnego, wysokiej klasy, cyfrowego telefonu systemowego, model KX-NT136 zapewnia przyjazny, błyskawiczny dostęp do następujących funkcji:
- Zawieszenie połączenia
- Połączenie konferencyjne
- Przeniesienie połączenia
- Przekazanie połączenia
a także wielu innych...

Wykorzystując standardowe okablowanie sieci komputerowych oraz obsługując funkcję Power-over-Ethernet, telefonia IP może przyczynić się do redukcji kosztów instalacji, a także udostępnić łączność telefoniczną wszędzie tam, gdzie jest możliwość podłączenia się do sieci komputerowej. Wyposażony w 6-liniowy alfanumeryczny wyświetlacz LCD zapewniający wygodną komunikację i wizualizację funkcji, telefon IP KX-NT136 jest doskonałym wyposażeniem zarówno dla pracowników biurowych, jak i tych pracujących zdalnie i w biurach domowych.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.