Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
29 Maj, 2024
Nowoczesne systemy Panasonic serii KX-TDE zapewniające solidne rozwiązania telekomunikacyjne oparte na technologii Pure-IP

Nowoczesne systemy Panasonic serii KX-TDE zapewniające solidne rozwiązania telekomunikacyjne oparte na technologii Pure-IP

Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Bezprzewodowy telefon DECT Gigaset A155

Gigaset A155
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 3   następne »


 
Najważniejsze cechy Gigaset A155:
  • Podświetlany wyświetlacz
  • Wbudowana automatyczna sekretarka
  • Funkcja CLIP wyświetlająca nazwę lub numer rozmówcy
  • Książka telefoniczna do 20 wpisów

Gwarancja
12 miesięcy
Dzwoń i wymieniaj niezbędne informacje za pomocą tego telefonu, który jest łatwy w obsłudze, i posiada wiele pomocnych funkcji. Jego wbudowana automatyczna sekretarka to wyjątkowe ułatwienie, dzięki któremu nigdy nie przegapisz ważnych telefonów. W książce telefonicznej na 20 numerów zmieści się rodzina, przyjaciele, szef, a nawet teściowa. Rzut oka na telefon i już wiesz - o nie, tym razem udasz, że nikogo nie ma w domu. Gigaset A155 obsłuży 4 słuchawki, które bez trudu znajdziesz w sypialni, kuchni, salonie i przy drzwiach wejściowych... albo zabierzesz je do ogródka. Brak przewodów ma swój urok.Zastrzeżenia:
  1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
  2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
  3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
  4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
  5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.