Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
14 Czerwiec, 2024
Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

 • Elegancki wygląd i proste w obsłudze telefony Panasonic IP SIP 2.0
 • Doskonałe dla pracowników domowych, biurowych, recepcji, pokoi hotelowych
 • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
 • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
 • Obsługa kodeków G.711a-law/u-law, G.722 (szerokopasmowy), G.726, G.729a
 • Niski pobór prądu w trybie ECO (poniżej 1W)
 • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Ekskluzywny telefon bezprzewodowy DECT Gigaset SL780

Gigaset SL780
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 2   następne »


ZAKOŃCZONO SPRZEDAŻ 
Najważniejsze cechy Gigaset SL780:
 • Obudowa słuchawki oraz ładowarka wykonane z prawdziwego metalu
 • Obsługa technologii Bluetooth oraz tryb głośnomówiący
 • Najwyższej klasy, kolorowy wyświetlacz TFT oraz innowacyjny system menu
 • Standard ECO Plus gwarantujący pełną redukcję emisji fal radiowych

Gwarancja
12 miesięcy
Elegancki model i nowa era telefonii
Atrakcyjne funkcje, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesny wygląd Gigaset SL780 sprawiają, że telefonowanie staje się szykowne i bardzo eleganckie. Wykonane z prawdziwego metalu elementy obudowy wyróżniają słuchawkę tego modelu i potwierdzają jego wyjątkowy charakter. Sygnalizują także początek nowej ery domowych telefonów. Możesz wybierać rozmowy za pośrednictwem zestawu Bluetooth lub w trybie głośnomówiącym. Doświadczać pełnej wolności i wspaniałej jakości dźwięku. Maksymalizować możliwości Gigaset SL780 poprzez transfer danych w bezprzewodowej technologii Bluetooth lub przewodowo, łącząc telefon przez port mini-USB i przesyłając wpisy do pojemnej książki teleadresowej. Pomieści ona do 500 numerów i nazwisk Twoich najważniejszych kontaktów. Pozwól także, by innowacyjny system menu w Gigaset SL780, wykorzystujący ikony i prezentowany na kolorowym wyświetlaczu TFT, był Twoim przewodnikiem, instynktownie prowadzącym Cię po dostępnych funkcjach. Stacja bazowa Gigaset SL780 obsługiwać może do 6 słuchawek. A dzięki zaimplementowanej technologii ECO DECT zawsze będziesz mógł powiedzieć, że sprawy środowiska naturalnego są dla Ciebie ważne.

Jeżeli więc elegancki i zaawansowany telefon stacjonarny, oferujący innowacyjny sposób na komunikację, jest tym, czego szukasz, to Gigaset SL780 stanowi właściwy wybór.

Najwyższej jakości materiały tworzą najwyższej klasy telefon
Specjalne materiały użyte do budowy Gigaset SL780 czynią z niego wyjątkowo elegancki telefon. Prawdziwy metal zastosowany w obudowie słuchawki oraz ładowarce wyróżnia go spośród innych produktów, tworząc jedyną w swoim rodzaju piękną formę. Co więcej, zastosowany w telefonie innowacyjny interfejs użytkownika otwiera nową erę instynktownej nawigacji i wyboru stosownych opcji w menu urządzenia. A jasny wyświetlacz TFT w bogatej gamie kolorów potwierdza wysoką klasę telefonu.

Połączenie z zestawem słuchawkowym Bluetooth i dwukierunkowy tryb głośnomówiący

Gigaset SL780 oferuje dwa sposoby na prowadzenie rozmów bez konieczności trzymania słuchawki w dłoni. Skorzystać można z bezprzewodowej słuchawki Bluetooth lub trybu głośnomówiącego, gwarantującego pełną dwukierunkowość. Dlatego też, niezależnie od sytuacji, za pośrednictwem łatwej do zastosowania technologii, Gigaset SL780 oferuje Ci wolność i swobodę.

Pełna organizacja i kontakt
Funkcje i możliwości Gigaset SL780, jak pojemna książka telefoniczna, transfer wpisów oraz danych za pośrednictwem Bluetooth lub USB, obsługa SMS, sprawiają, że utrzymywanie kontaktu z wszystkimi bliskimi i znajomymi nigdy nie było tak łatwe. Miejsce w książce telefonicznej na 500 wpisów w formacie vCard sprawia, że już nigdy więcej nie będziesz musiał wybierać najważniejszych dla Ciebie kontaktów. Po prostu zapisz je wszystkie w pamięci Gigaset SL780. Możesz je skopiować z komputera używając połączenia Bluetooth lub USB. A gdy nie będziesz miał ochoty na telefoniczne pogawędki, zawsze możesz wysyłać i odbierać wiadomości SMS 2 (do 640 znaków).

ECO DECT: energia pod kontrolą
Energooszczędny zasilacz w Gigaset SL780 zużywa o 60 proc. mniej energii - oszczędzasz swoje pieniądze i środowisko. Podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, także i ten model płynnie dostosowuje moc transmisji pomiędzy słuchawką a stacją bazową zależnie od dzielącej je odległości. Można także zredukować o 80 proc. emisję fal prowadzoną przez stację bazową poprzez wybranie w menu słuchawki trybu ECO. Co więcej, tryb ECO Plus w Gigaset SL780 redukuje moc transmitowanych fal o 100 proc. gdy słuchawka nie jest używana lub znajduje się w trybie czuwania. To kolejny sposób na oszczędność energii.

Z Gigaset SL780 zyskujesz wielokrotnie - telefon wykonany jest z najwyższej klasy materiałów, ma elegancki wygląd i innowacyjne funkcje. Sprawiają one, że Gigaset SL780 to wspaniały sposób na domową komunikację.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.