Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
25 Wrzesień, 2021
Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

 • Płynna i interaktywna komunikacja dająca wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu
 • Zintegrowane nowoczesne technologie Full-HD do przetwarzania wysokiej jakości obrazu
 • Strumieniowanie dźwięku i obrazu HD w czasie rzeczywistym
 • Komunikacja audio w trybie Full Duplex 20kHz (stereo)
 • Szyfrowanie transmisji obrazu oraz dźwięku (AES-CM)
 • Niskie zapotrzebowania na pasmo transmisyjne z automatycznym dostosowaniem
 • Współdzielenie obrazu bezpośrednio z komputera i dodatkowej kamery
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Bezprzewodowy telefon IP DECT Gigaset C470 IP

Gigaset C470 IP
Cena: 283.74 PLN*
(brutto: 349.00 PLN)
Najważniejsze cechy Gigaset C470 IP:
 • Łatwa konfiguracja telefonii IP z poziomu słuchawki lub komputera
 • 3 rozmowy jednocześnie - 2 przez połączenia VoIP i 1 przez sieć stacjonarną (PSTN)
 • Możliwość skonfigurowania do 6 różnych operatorów VoIP (6 kont SIP)

Gwarancja
12 miesięcy
Atrakcyjny telefon dla połączeń VoIP i przez sieć stacjonarną - maksymalnie 3 połączenia jednocześnie
Dołącz do rewolucji VoIP i korzystaj z ekonomicznej telefonii internetowej za pomocą atrakcyjnego telefonu bezprzewodowego Gigaset C470 IP. Zaprojektowany jako uzupełnienie wyszukanego wystroju domowego wnętrza inteligentny telefon z obsługą dwóch trybów umożliwia łatwe przełączanie między połączeniami internetowymi i przez sieć stacjonarną za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Aby zapewnić największą elastyczność, telefon umożliwia dzwonienie przez Internet bez udziału komputera i dostęp do 6 kont SIP u różnych usługodawców VoIP bezpośrednio ze słuchawki. System telefoniczny można rozbudować, rejestrując maksymalnie 6 słuchawek i korzystając z możliwości obsługi 3 połączeń jednocześnie. Jeśli czekasz na ważną wiadomość e-mail, telefon Gigaset C470 IP może powiadomić o jej odebraniu przez słuchawkę, podając datę i godzinę oraz temat wiadomości. Dzięki zastosowaniu nowej energooszczędnej technologii ECO DECT telefon zużywa nawet o 60% mniej energii niż zwykłe telefony bezprzewodowe Gigaset. Oznacza to oszczędność pieniędzy i mniejszy wpływ na środowisko.

Jeśli szukasz atrakcyjnego telefonu z obsługą dwóch trybów, oferującego wybór między połączeniami VoIP i przez sieć stacjonarną, idealnym zakupem będzie telefon Gigaset C470 IP.

Dwa tryby i wygoda z obsługą kilku połączeń jednocześnie
Aby zapewnić maksymalną elastyczność, telefon Gigaset C470 IP umożliwia proste przełączanie między połączeniami internetowymi i przez sieć stacjonarną za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. W systemie telefonicznym można zarejestrować maksymalnie 6 dodatkowych słuchawek i korzystać z możliwości wykonywania kilku połączeń jednocześnie. Rozmowy mogą prowadzić jednocześnie 3 osoby - maksymalnie 2 przez połączenia VoIP i 1 przez sieć stacjonarną.

Zaawansowane opcje wiadomości
Telefon Gigaset C470 IP oferuje zestaw dodatkowych opcji kontaktowania się z rodziną i znajomymi na całym świecie. Dzięki przydatnej funkcji powiadamiania o wiadomościach e-mail na podświetlanym wyświetlaczu słuchawki wyświetlany jest komunikat z informacją o godzinie i dacie odebrania oraz temacie nowych wiadomości e-mail - nie musisz nawet łączyć się z Internetem. Telefon Gigaset C470 IP można też zaprogramować, aby powiadamiał o nieodebranych połączeniach za pomocą wiadomości SMS wysyłanej na telefon komórkowy lub inny numer zewnętrzny. Oczywiście telefon ten umożliwia też wysyłanie wiadomości SMS - idealnych w przypadku, gdy nie ma czasu na rozmowę.

Wysoka jakość rozmów przez zestaw głośnomówiący
Tryb głośnomówiący telefonu to doskonała funkcja dla zajętych osób wykonujących wiele różnych czynności jednocześnie. Możesz kontynuować wykonywane czynności lub po prostu położyć się na kanapie, założyć ręce za głowę i zrelaksować, jednocześnie rozmawiając ze znajomymi lub rodziną przy doskonałej jakości dźwięku.

Książka telefoniczna dla wygodnego zarządzania kontaktami
Masz mnóstwo numerów, które chcesz przechowywać w jednym wygodnym miejscu? Telefon Gigaset C470 IP wyposażono w bardzo pojemną książkę telefoniczną, która może pomieścić maksymalnie 150 numerów rodziny i znajomych. Czytelny, podświetlany wyświetlacz i intuicyjne menu z ikonami ułatwiają wyszukiwanie, edytowanie lub usuwanie kontaktów.

Świat w zasięgu reki z usługą Gigaset.net
Nie ma szybszego sposobu skontaktowania się z bliską osobą przez Internet niż za pomocą usługi Gigaset.net. Kup telefon Gigaset C470 IP, a automatycznie staniesz się członkiem ekskluzywnej społeczności sieciowej Gigaset IP. Jako członek masz zawsze i wszędzie bezpłatne połączenia VoIP do dowolnych osób posiadających telefon Gigaset IP. Nie potrzebujesz nawet konta u usługodawcy VoIP. Ponadto ze słuchawki Gigaset możliwy jest bezpośredni dostęp do bezpłatnych usług subskrypcji np. kanałów RSS i prognozy pogody.

Oszczędność energii i pieniędzy dzięki technologii ECO DECT
Wyposażony w energooszczędny zasilacz telefon Gigaset C470 IP zużywa nawet o 60% mniej energii niż zwykłe telefony bezprzewodowe Gigaset. Oznacza to oszczędność pieniędzy i mniejszy wpływ na środowisko. Jak w przypadku wszystkich telefonów bezprzewodowych Gigaset, model ten automatycznie zmniejsza moc nadawczą ze słuchawki do stacji bazowej, dostosowując ją do odległości między nimi - ale to nie wszystko. Wybranie trybu ECO umożliwia zmniejszenie mocy nadawczej stacji bazowej o 80%. Dzięki temu można w bardziej energooszczędny sposób utrzymywać kontakt ze światem.

Atrakcyjny telefon Gigaset C470 IP z obsługą dwóch trybów zaprojektowany specjalnie z myślą o kontaktowaniu się z rodziną i znajomymi na całym świecie zapewnia wygodę bezprzewodowej telefonii VoIP i telefonii stacjonarnej.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.