Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
13 Lipiec, 2024

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Bezprzewodowy telefon DECT Gigaset AL280

Gigaset AL280
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 2   następne »


 
Najważniejsze cechy Gigaset AL280:
  • Czarno-biały, podświetlany wyświetlacz
  • Tryb głośnomówiący
  • Standard ECO DECT i mniejsze do 60 proc. zużycie energii
Telefoniczne rozmowy w trybie głośnomówiącym
Tryb głośnomówiący w Gigaset AL280 sprawia, że telefoniczne rozmowy prowadzisz w bardzo komfortowy sposób. Podczas godzinnych pogawędek wykorzystujesz bardzo dobrą jakość dźwięku. Długi czas pracy słuchawki bez doładowywania akumulatorków umożliwia rozmowy o długości do 25 godzin. Czas gotowości sięga nawet 210 godzin.

Książka telefoniczna na 80 wpisów zachowa wszystkie ważne numery i nazwiska. Lista 25 nieodebranych połączeń, wraz z datą i godziną ich nadejścia, poinformuje, kto próbował się z Tobą skontaktować, kiedy nie mogłeś rozmawiać.

Jeżeli zależy Ci na jeszcze większej funkcjonalności, w stacji bazowej Gigaset AL280 zarejestrować możesz dodatkowe słuchawki (łącznie 4).

Gigaset AL280 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają w telefonie użytecznej funkcji głośnomówiącej. Wybierasz jakość i komfortowe rozmowy:

Godzinne rozmowy
Niezależnie, czy poszukujesz kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, czy też lubisz być dobrze poinformowany, przez Gigaset AL280 prowadzić możesz niekończące się telefoniczne rozmowy. Długi czas pracy słuchawki bez doładowywania akumulatorków sięga 25 godzin, a czas gotowości do 210 godzin.

Książka telefoniczna na wszystkie Twoje kontakty
Gigaset AL280 oddaje do Twojej dyspozycji pojemną książkę telefoniczną na najważniejsze numery i nazwiska. Zapiszesz do 80 kontaktów, które od tej pory będą zawsze do dyspozycji. Nawet w nocy, gdyż telefon posiada podświetlaną klawiaturę oraz wyświetlacz, ułatwiając wybieranie numerów w każdych warunkach.

Czuwaj nad swoimi rozmowami
Gigaset AL280 posiada funkcję CLIP, odpowiedzialną za wyświetlanie numeru przychodzącego. Nim odbierzesz połączenie, wiesz już, kto do Ciebie dzwoni. Kiedy nie możesz rozmawiać lub jesteś poza domem, telefon zarejestruje informację o 25 ostatnich nieodebranych połączeniach, uzupełniając wykaz o datę i godzinę ich nadejścia. Możesz czuwać nad wszystkimi szczegółami!

ECO DECT oszczędza energię
Energooszczędny zasilacz, zastosowany w Gigaset AL280, sprawia, że telefon zużywa do 60 proc. mniej energii elektrycznej w porównaniu z naszymi standardowymi telefonami bezprzewodowymi. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i pomagasz środowisku. Jak wszystkie najnowsze telefony Gigaset, model AL280 płynnie dostosowuje moc transmitowanych fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Wybranie trybu ECO dodatkowo redukuje siłę emisji o 80 proc.. Po umieszczeniu emisja fal zmniejsza się niemal do zera.Zastrzeżenia:
  1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
  2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
  3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
  4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
  5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.