Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
24 Kwiecień, 2024
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

 • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
 • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
 • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
 • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
 • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
 • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
 • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Bezprzewodowy telefon DECT Gigaset AL180

Gigaset AL180
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 2   następne »


 
Najważniejsze cechy Gigaset AL180:
 • Czarno-biały, podświetlany wyświetlacz
 • Tryb głośnomówiący
 • Świetna jakość dźwięku - HSP
 • Standard ECO DECT i mniejsze do 60 proc. zużycie energii
Godny zaufania i wygodny telefon do godzinnych rozmów
Kiedy nadchodzi czas telefonicznych rozmów, Gigaset AL180 realizuje wszystkie Twoje potrzeby. Długi czas pracy, sięgający 25 godzin, nie ogranicza kontaktów z rodziną lub znajomymi. Możesz rozmawiać tyle, ile chcesz! Czas gotowości do 210 godzin dodatkowo udowadnia, że Gigaset AL180 to godny zaufania sprzęt. Szczególnie, że możesz do niego podłączyć łącznie do czterech słuchawek. Telefon, za sprawą standardu ECO DECT, pomaga zarazem chronić środowisko naturalne. Do pracy potrzebuje do 60 proc. mniej energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi telefonami bezprzewodowymi.

Łatwa obsługa i pewność zintegrowane w jednym telefonie ? Gigaset AL180 to idealny oferta dla użytkowników, którzy lubią delektować się telefonicznymi rozmowami.

Godzinne rozmowy
Niezależnie, czy poszukujesz kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, czy też lubisz być dobrze poinformowany, przez Gigaset AL180 prowadzić możesz niekończące się telefoniczne rozmowy. Długi czas pracy słuchawki bez doładowywania akumulatorków sięga 25 godzin, a czas gotowości do 210 godzin.

Rozszerz horyzonty korzystając z bogatych możliwości
Poznaj zalety swobodnych rozmów z każdego miejsca w domu. Gigaset AL180 umożliwia podłączenie do stacji bazowej do czterech bezprzewodowych słuchawek. Zasięg w pomieszczeniach sięga 50 m, a w terenie otwartym do 300 m. Rodzina lub znajomi porozmawiają z Tobą przez telefon nawet wtedy, gdy będziesz na końcu swojego ogrodu.

Rozmowy bardziej komfortowe
Ulga dla Twoich oczu i rąk. Podświetlany wyświetlacz w Gigaset AL180 pozwala korzystać z telefonu nawet w ciemności. Wysokiej jakości klawiatura zwiększa poczucie komfortu i sprawia, że Gigaset AL180 to prawdziwy sprzymierzeniec podczas codziennych konwersacji.

Czuwaj nad swoimi rozmowami
Gigaset AL180 posiada funkcję CLIP, odpowiedzialną za wyświetlanie numeru przychodzącego. Nim odbierzesz połączenie, wiesz już, kto do Ciebie dzwoni. Kiedy nie możesz rozmawiać lub jesteś poza domem, telefon zarejestruje informację o 25 ostatnich nieodebranych połączeniach, uzupełniając wykaz o datę i godzinę ich nadejścia. Możesz czuwać nad wszystkimi szczegółami!

ECO DECT oszczędza energię
Energooszczędny zasilacz, zastosowany w Gigaset AL180, sprawia, że telefon zużywa do 60 proc. mniej energii elektrycznej w porównaniu z naszymi standardowymi telefonami bezprzewodowymi. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i pomagasz środowisku. Jak wszystkie najnowsze telefony Gigaset, model AL180 płynnie dostosowuje moc transmitowanych fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Wybranie trybu ECO dodatkowo redukuje siłę emisji o 80 proc.. Po umieszczeniu słuchawki w stacji, emisja fal zmniejsza się niemal do zera. W efekcie, korzystasz z wydajnej energetycznie technologii, która umożliwia utrzymywanie szerokich kontaktów z rodziną i znajomymi.

Gigaset AL180 to sprawdzony i godny zaufania telefon, wyposażony w szereg przydatnych funkcji oraz długi czas pracy. To wysokiej jakości produkt dla użytkowników, którzy lubią pokonywać sztuczne bariery.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.