Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
29 Maj, 2024
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

 • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
 • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
 • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
 • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
 • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
 • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
 • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Bezprzewodowy telefon DECT Gigaset S790

Gigaset S790
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 3   następne »


 
Najważniejsze cechy Gigaset S790:
 • Duży, kolorowy wyświetlacz TFT i nowoczesny interfejs użytkownika
 • Wysokiej jakości tryb głośnomówiący
 • Pojemna książka telefoniczna - do 500 wpisów
 • Lista ostatnich 20 nieodebranych połączeń
 • Synchronizacja danych poprzez złącze mini-USB i oprogramowanie Gigaset QuickSync Software
Ekskluzywny i profesjonalny wysokiej jakości bezprzewodowy telefon stacjonarny, wyposażony w tryb głośnomówiący
Gigaset S790 to elegancki model wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Stanowi ciekawą ofertę dla wszystkich użytkowników, którzy doceniają wyrafinowaną technologię oraz potrzebują niezawodnego telefonu do zastosowań biznesowych. Poczynając od wysokiej jakości słuchawki, wyposażonej w galwanizowane przyciski, aż po duży, kolorowy wyświetlacz TFT z nowoczesnym interfejsem, Gigaset S790 wygląda wspaniale. Obok wspaniałego stylu, oferuje optymalną funkcjonalność, w tym tryb głośnomówiący, złącze mini-USB oraz Jack 2,5 mm do podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego. Pojemna książka telefoniczna bez trudu pomieści do 500 wpisów w formacie vCard - można je synchronizować z danymi w komputerze wykorzystując złącze mini-USB oraz oprogramowanie Gigaset QuickSync Software. W codziennych kontaktach pomoże funkcja szybkiego wybierania numeru - do przycisków numerycznych przypisać można do 9 wybranych numerów, a także lista 20 ostatnich, nieodebranych połączeń. Przydatna jest także funkcja kalendarza i terminarza z możliwością zaprogramowania alarmu. Stacja bazowa modelu S790 obsługuje do 6 słuchawek, sprawiając, że telefonowanie staje się jeszcze bardziej wygodne. Właśnie tak, jak lubisz!

Gigaset S790 doskonale sprawdzi się w domowym biurze, spełni także oczekiwania osób ceniących wyjątkowy styl i zaawansowaną technologię.

Wspaniały tryb głośnomówiący
Jeżeli szukasz niezrównanej jakości trybu głośnomówiącego, ułatwiającego kontakty ze znajomymi lub klientami, Gigaset S790 to najlepszy wybór. Tryb głośnomówiący sprawdza się m.in. podczas prowadzenia rozmów równolegle z pracą na komputerze, podczas połączeń konferencyjnych, a także... gdy masz ochotę komfortowo położyć się na kanapie i zrelaksować podczas miłej pogawędki z przyjaciółmi. Dzięki wbudowanemu złączu typu Jack 2,5 mm istnieje możliwość podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego, co dodatkowo rozszerza funkcjonalność modelu S790. Warto także docenić wygodną regulację głośności, za którą odpowiedzialne są przyciski umieszczone na bocznej ściance słuchawki. Niezależnie od głośności, także w trybie głośnomówiącym, w telefonie Gigaset S790 działa technologia High Sound Performance, odpowiedzialna za wspaniałą czystość dźwięku.

Zawsze w kontakcie
Gigaset S790 ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz do łatwego prowadzenia rozmów i zarządzania kontaktami. Wpisy z książki telefonicznej możesz synchronizować z komputerem, wykorzystując wbudowane złącze mini-USB i aplikację Gigaset QuickSync. Gigaset S790 pomieści do 500 wpisów w formacie vCard. Co więcej, możesz zawsze sprawdzić, kto starał się z Tobą skontaktować, korzystając z listy 20 ostatnich, nieodebranych połączeń. Pomocne jest także zestawienie 20 ostatnich, odebranych połączeń oraz 20 ostatnio wybieranych numerów. Wszystkie wpisy posiadają stosowną datę i godzinę. Kalendarz i terminarz z możliwością ustawienia alarmu wspierają organizację dnia. Dla dziewięciu abonentów, z którymi kontaktujesz się najczęściej, przypisać możesz przyciski szybkiego wybierania numeru. Całość uzupełnia obsługa przez stację bazową Gigaset S790 łącznie do 6 słuchawek, dlatego z wygody bezprzewodowego telefonowania będziesz mógł korzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu!

Nowoczesny wygląd
Obudowa słuchawki Gigaset S790 sprawia, że telefon ma prawdziwie ekskluzywny wygląd. Klasy dodaje mu także wysokiej jakości klawiatura z metalowymi, galwanizowanymi przyciskami, a także duży, kolorowy wyświetlacz TFT. Jakość wszystkich zastosowanych materiałów dodatkowo podkreśla elegancję telefonu, sprawiając, że Gigaset S790 wspaniale prezentuje się w każdym stylowym wnętrzu.

ECO DECT - oszczędność energii i zmniejszona do zera emisja fal
Energooszczędny zasilacz w Gigaset S790 zużywa mniej energii elektrycznej 2 - zmniejsza w ten sposób wydatki na prąd i przyczynia się do ochrony środowiska. Podobnie jak wszystkie dostępne obecnie telefony Gigaset, także i ten model płynnie dostosowuje emisję fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Dodatkowo, moc transmisji można ograniczyć o 80 proc. wybierając w menu tryb ECO. Technologia ECO Plus zmniejsza natomiast emisję fal do zera, gdy słuchawka przechodzi w tryb czuwania. Śmiało możemy więc stwierdzić, że korzystanie z Gigaset S790 pomaga chronić środowisko!

Wspaniały tryb głośnomówiący, złącze mini-USB, kolorowy wyświetlacz TFT oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że Gigaset S790 to stylowy i bardzo funkcjonalny telefon. Spełni wszystkie oczekiwania użytkownika, niezależnie od tego, czy będzie wykorzystywany do miłych pogawędek z rodziną, czy ważnych rozmów z biznesowymi partnerami.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.