Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
18 Kwiecień, 2024

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB2061 PD-B

KX-MB2061 PD
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 2   następne »


ZAKOŃCZONO SPRZEDAŻ 
Najważniejsze cechy KX-MB2061 PD:
 • Laserowe urządzenie wielofunkcyjne "9 w 1"
 • Drukarka, płaski kolorowy skaner, kopiarka, faks oraz PC faks
 • Zintegrowany bezprzewodowy telefon DECT
 • Zdalny dostęp do funkcji faksu i poczty głosowej (z nagrywaniem do pliku .wav)
 • Funkcja podglądu przychodzących faksów w przeglądarce WWW
 • Prędkość transmisji: Super G3 modem 33,6 kbps
 • Interfejs LAN (obsługa IPv4 i IPv6) oraz USB 2.0
 • Automatyczny podajnik dokumentów
 • Funkcja łączenia i drukowania danych
 • Szybkie kopiowanie identyfikatorów
 • Powtarzanie obrazu
 • Funkcja kolorowego skanera sieciowego
Model KX-MB2061PDB to wielofunkcyjne urządzenie drukujące nowej generacji, zaprojektowane według najnowszych koncepcji. Poza funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i obsługi faksu, zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak system komunikacji wewnętrznej oparty na telefonach bezprzewodowych pracujących w technologii DECT, który umożliwia obsługę do 6 słuchawek telefonicznych.

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB2061 PD-B


Panasonic KX-MB2061 to produkt wielofunkcyjny "9 w 1"
Jest to jedno praktyczne urządzenie, które zawiera niemal całe wyposażenie małego biura! Umożliwia ono szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów z prędkością 24 stron na minutę, sieciowy dostęp do kolorowego skanera, obsługę faksu w standardzie Super G3, prace w sieci, a także łączy w sobie funkcje cyfrowego telefonu bezprzewodowego, interkomu i cyfrowej poczty głosowej. W oczywisty sposób pozwala na zaoszczędzenie powierzchni biurowej, podnosząc tym samym wydajność prowadzonej działalności.

Zintegrowany telefon typu DECT
Standardowo urządzenie wyposażone jest w telefon DECT firmy Panasonic, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu oddzielnego telefonu bezprzewodowego. Do urządzenia można podłączyć do sześciu słuchawek telefonicznych, co daje każdemu w małym biurze możliwość posiadania bezprzewodowego telefonu na własnym biurku. To nowoczesne urządzenie nie tylko ogranicza koszty - wysokiej jakości telefon DECT firmy Panasonic umożliwia również prowadzenie rozmów biznesowych przy doskonałej jakości połączenia.

Zdalny dostęp do funkcji poczty głosowej i faksu
Korzystając z potencjału Internetu, użytkownicy mogą automatycznie otrzymywać wiadomości głosowe i odebrane faksy za pośrednictwem poczty e-mail. Pracownicy mobilni z pewnością docenia to, ze nowe urządzenie Panasonic KX-MB2061PDB pozwala na zapisywanie odbieranych wiadomości głosowych jako pliki w formacie WAV, a odbieranych faksów jako pliki PDF, a zatem w standardach obsługiwanych przez większość smartfonów.

Podgląd przychodzących faksów przez Internet
Otrzymane faksy można odczytać najpierw na ekranie komputera, a następnie zdecydować o ich wydrukowaniu, zapisaniu na komputerze lub usunięciu. Ta użyteczna funkcja podglądu pozwala ograniczyć liczbę niepotrzebnych wydruków.

Funkcje sieciowego drukowania i podglądu faksów


Funkcja łatwego drukowania
Dołączane w standardzie oprogramowanie Easy Print umożliwia scalanie i drukowanie plików utworzonych w różnych aplikacjach. Każdy plik można sprawdzić na komputerze przed wydrukowaniem lub edytować go, zmieniając kolejność ustawienia stron albo konwertując do formatu 2-na-1, a nawet 16-na-1. Przed wydrukowaniem można również dodać nagłówek, stopkę lub znak wodny. Po zakończeniu edycji można zapisać plik w formacie PDF. W znaczącym stopniu ogranicza to ilość wydruków próbnych i błędów w druku.

Szybkie kopiowanie dokumentów osobistych


Szybkie kopiowanie dokumentów osobistych
Urządzenie umożliwia kopiowanie obu stron dokumentów osobistych lub wizytówek i drukowanie ich na pojedynczej stronie w formacie 2-na-1, 4-na-1 lub 8-na-1. Zmniejsza to zużycie papieru i poprawia prezentacje danych.

Kopiowanie oryginału
Można również skopiować oryginał i wydrukować go wielokrotnie na pojedynczej stronie w formacie 2-na-1, 4-na-1 lub 8-na-1. Ułatwia to wydruki materiałów powtarzalnych.

Funkcje kolorowego skanera sieciowego
Kolorowe dokumenty można w prosty sposób zeskanować do komputera. Następnie, zeskanowane strony zapisane w odpowiednim formacie można przetworzyć za pomocą oprogramowania OCR zainstalowanego na komputerze i w prosty sposób uzyskać edytowalny tekst, bez konieczności wykonywania dodatkowych operacji. Zeskanowane strony można również zapisać w udostępnionym folderze systemu Windows lub na serwerze FTP - bez udziału komputera, a następnie wysłać je e-mailem.

Funkcje kolorowego skanera sieciowego


Drukarka laserowa

Wysoka jakość wydruku - wydruki laserowe zapewniają wysokiej jakości wydruki przy rozdzielczości 600 x 600 DPI w każdym dokumencie lub ilustracji, drukowanej lub kopiowanej.

Interfejs PC USB 2.0 - KX-MB2061 jest wyposażony w standardowy interfejs USB 2.0 umożliwiający łatwe podłączenie do komputera PC. Dołączone oprogramowanie umożliwia proste ustawianie i wybór wielu funkcji.

Interfejs sieciowy - połączenie LAN pozwala udostępnić drukarkę i skaner poprzez sieć. Sterowanie drukarką z komputera zwiększa wydajność pracy biura.

Duża prędkość laserowego drukowania 24str./min - KX-MB2061 umożliwia drukowanie i kopiowanie z duża prędkością do 24 str./min przy krótkim czasie nagrzewania (16 sekund).

250 - arkuszowa kaseta na papier - ponieważ standardowa kaseta może pomieścić do 250 arkuszy, nie trzeba martwić się, że zabraknie papieru, nawet przy wielostronicowych wydrukach.

Kopiarka

Konstrukcja z szybą roboczą - wbudowana szyba robocza umożliwia skanowanie i kopiowanie szerokiego zakresu oryginałów różnego kształtu i rozmiaru, takich jak czasopisma, gazety, wizytówki itp.

Wysoka jakość reprodukcji obrazu - wbudowany czujnik obrazu CIS (Contact Image Sensor) umożliwia skanowanie z dużą prędkością oraz uzyskiwanie wysokiej jakości odtwarzania obrazu nawet, jeśli oryginał nie jest dokładnie dociśnięty do szyby roboczej.

Kopiarka wysokiej rozdzielczości - rozdzielczość do 600x600 DPI zapewnia wyrazne czyste kopie. Możliwe jest także kopiowanie wielokrotne do 99 kopii jednocześnie.

Prędkość kopiowania do 24 str/min - KX-MB2061 umożliwia kopiowanie z wysoką prędkością do 24 str./min. przy czasie nagrzewania do 16 sekund.

Kolorowy skaner

Skanowanie w kolorze z szyby roboczej oraz automatycznego podajnika dokumentów - KX-MB2061 umożliwia skanowanie dokumentów w kolorze oraz w odcieniach szarości w wysokiej rozdzielczości 600x1200 DPI z szyby roboczej.

Wysoka jakość skanowania - KX-MB2061 skanuje materiał z 24-bitową głębią koloru (48-bitowe wejście) lub w 8 bitowej skali szarości (16-bitowe wejście).

Oprogramowanie do obróbki obrazu - po zainstalowaniu oprogramowania Multi-Function Station na komputerze, z łatwością można z szerokiego zakresu funkcji przetwarzania obrazu, dostępnych z graficznego menu. Wewnątrz menu "Przeglądarka / Skaner" można wybrać funkcję obracania, skalowania, powielania oraz wycinania i wklejania fragmentów strony. Dostępne jest również oprogramowanie OCR (umożliwiające optyczne rozpoznawanie pisma).

Telefaks laserowy

Szybki 33,6kb/s modem telefaksu - laserowy telefaks Panasonic jest zaprojektowany do szybkiej transmisji do 33,6 kb/s (4 sekundy na stronę).

Pamięć - urządzenie może zapamiętać do 170 stron we własnej, wbudowanej pamięci. Idealne do wysyłanie wielostronicowych dokumentów do wielu różnych miejsc. Umożliwia również zapamiętanie 150 stron w przypadku, gdy w drukarce skończy się papier.

Praca w tle - kiedy pamięć KX-MB2061 jest zajęta wysyłaniem lub odbieraniem faksu, istnieje możliwość przygotowania innego dokumentu do wysłania później.

64 poziomowe przetwarzanie półtonów - dzięki 64 tonowemu przetwarzaniu półtonów, wysyłając lub kopiując cokolwiek (od zdjęć rodzinnych do firmowych dokumentów), uzyskiwana jest jakość bliska oryginałowi.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.