Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
22 Czerwiec, 2024
Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

Funkcjonalne i eleganckie telefony IP SIP Panasonic serii KX-UT1xx

 • Elegancki wygląd i proste w obsłudze telefony Panasonic IP SIP 2.0
 • Doskonałe dla pracowników domowych, biurowych, recepcji, pokoi hotelowych
 • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
 • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
 • Obsługa kodeków G.711a-law/u-law, G.722 (szerokopasmowy), G.726, G.729a
 • Niski pobór prądu w trybie ECO (poniżej 1W)
 • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Dodatkowa słuchawka bezprzewodowa DECT Panasonic KX-TGA659

KX-TGA659
 
Najważniejsze cechy KX-TGA659:
 • Duży wyświetlacz LCD o przekątnej 1.9'' z podświetleniem na biało
 • Wyraźna czcionka na wyświetlaczu
 • Trzy przyciski prostego wybierania numerów na słuchawce oraz bazie aparatu
 • System głośnomówiący w słuchawce oraz w bazie aparatu
 • Podświetlana klawiatura o dużych przyciskach
 • Optyczna sygnalizacja dzwonka i ładowania za pomocą diody LED
 • Menu i instrukcja obsługi w języku polskim
 • Możliwość montażu na ścianie

Gwarancja
12 miesięcy
Gwarancja: 12 miesięcy
Duży podświetlany ekran, bezpieczny uchwyt słuchawki
Duży 1,9 calowy podświetlany ekran LCD na biało z czytelnym i nieskomplikowanym menu pozwala na prosty i łatwy dostęp do wielu funkcji telefonu. Gumowany uchwyt z tyłu słuchawki stwarza większy komfort rozmowy w chwili, gdy telefon np. przytrzymywany jest przez ramię.

Wyraźna czcionka na wyświetlaczu i duże przyciski
Z myślą o osobach starszych lub gorzej widzących aparat został wyposażony w obszerny, podłużnie umieszczony wyświetlacz na którym prezentowane są informacje ze pomocą dużych czcionek. Białe podświetlenie wyświetlacza zapewnia wysoki kontrast, zaś duże przyciski ułatwiają wybieranie numerów jak i poruszanie się po menu aparatu.

Panasonic DECT KX-TG6571PD


Wysoka jakość dźwięku
Precyzyjny system korekcji błędów zapewnia wolną od zakłóceń rozmowę (bez przerw, szumów i trzasków). Pozwala on cieszyć się wysokiej jakości połączeniem nawet, gdy słuchawka znajduje się z dala od stacji bazowej (np. podwórko, garaż).

Doskonała słyszalność
Głos rozmówcy jak i sygnał dzwonka mogą zostać mocno pogłośnione, czego efektem jest doskonała słyszalność nawet przez osoby starsze korzystające z aparatów słuchowych.

Korekcja dźwięku
Oprócz możliwości ustawienia wysokiej głośności rozmówcy i dzwonka aparat został wyposażony w system dźwięku.

Wraz z wiekiem pogarsza się słyszalność dźwięków o wysokiej i/lub niskiej częstotliwości. Jednym przyciskiem można zmienić tryb pracy korektora dźwięku i uwypuklić pasmo, które użytkownik słyszy gorzej.

Prosta regulacja głośności rozmówcy
Umieszczone z boku telefonu przyciski pozwalają na szybką i łatwą do przeprowadzenia regulację głośności rozmówcy w słuchawce. By pogłośnić lub przyciszyć rozmowę, użytkownik nie musi korzystać z menu aparatu.

Trzy przyciski prostego wybierania numerów na słuchawce i bazie aparatu
Najczęściej używane numery telefoniczne mogą zostać przypisane do trzech przycisków prostego wybierania. Wystarczy nacisnąć jeden z nich by zadzwonić pod zaprogramowany przez użytkownika numer.

System głośnomówiący
Wbudowany w słuchawkę system głośnomówiący umożliwia swobodne prowadzenie rozmów podczas wykonywania innych zajęć np.: gotowania, sprzątania, pracy przy komputerze, czy pisemnego sporządzania notatek.

Oszczędność energii - tryb ECO
Wystarczy nacisnąć specjalny klawisz ECO, a moc nadajnika i zużycie energii zostanie zmniejszone. W trybie ECO na ekranie LCD słuchawki wyświetlony zostanie wskaźnik ECO potwierdzający włączenie tego trybu.

Panasonic DECT KX-TG6571PD


Podświetlana klawiatura i wskaźnik dzwonka
W chwili nadejścia połączenia jednocześnie miga wskaźnik diodowy LED, a w słuchawce zostaje włączone podświetlenie klawiatury. W trakcie rozmowy podświetlenie klawiatury pozostaje włączone, aż do momentu jej zakończenia. Podświetlana klawiatura ułatwia także posługiwanie się słuchawką np. w nocy. Podświetlany jest również wskaźnik dzwonka w trakcie ładowania baterii.

Pojemna książka telefoniczna
Wbudowana w telefon pamięć umożliwia zapamiętanie 100 nazw abonentów i ich numerów, zapewniając łatwy i szybki do nich dostęp. Istnieje również możliwość przesyłania poszczególnych numerów lub całych katalogów do opcjonalnej słuchawki.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.