Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
14 Czerwiec, 2024
Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

Zaawansowany system wideokonferencji High Definition Panasonic KX-VC500

 • Płynna i interaktywna komunikacja dająca wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu
 • Zintegrowane nowoczesne technologie Full-HD do przetwarzania wysokiej jakości obrazu
 • Strumieniowanie dźwięku i obrazu HD w czasie rzeczywistym
 • Komunikacja audio w trybie Full Duplex 20kHz (stereo)
 • Szyfrowanie transmisji obrazu oraz dźwięku (AES-CM)
 • Niskie zapotrzebowania na pasmo transmisyjne z automatycznym dostosowaniem
 • Współdzielenie obrazu bezpośrednio z komputera i dodatkowej kamery
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Kompaktowa centrala hybrydowa IP-PBX Panasonic KX-HTS32

KX-HTS32
 
Najważniejsze cechy KX-HTS32:
 • Idealna do zastosowań w małych firmach i domowych biurach
 • Obsługa 6 kanałów SIP Trunk z kierowaniem DDI
 • Wbudowane 4 porty linii miejskich analogowych z CLIP z rozbudową do 8 portów analogowych
 • Obsługa 12 wewnętrznych kont SIP
 • Wbudowane 8 portów analogowych z rozbudową do 24 portów
 • Wbudowany punkt dostępu Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Wbudowany router z trzema portami Gigabit Ethernet
 • System zapowiedzi głosowych (DISA) oraz poczta głosowa
 • Obsługa domofonów i wideodomofonów
 • Funkcja połączeń konferencyjnych
 • Możliwość monitorowania połączeń oraz prowadzenia wideokonferencji
 • Instalacja plug-and-play
 • Zdalne programowanie i konserwacja
Kompaktowa centrala hybrydowa IP-PBX KX-HTS32 firmy Panasonic została opracowana, aby spełniać konkretne potrzeby małych firm oraz domowych biur. Można jej używać nie tylko do komunikacji głosowej, wideo i zdalnej, ale również do budowy ekonomicznych systemów monitoringu i ochrony.

Wszystkie wymagane funkcje są już wbudowane w sprzęt centrali. Wśród nich znajduje się wbudowany router, punkt dostępu Wi-Fi dla komputerów PC lub smartfonów, obsługa połączeń i wielu kanałów wirtualnych SIP, możliwość obsługiwania połączeń konferencyjnych, a także opcje stronicowania.

Ta kompaktowa, ekonomiczna i skalowalna centrala stanowi idealną platformę komunikacji do promowania w firmie maksymalnej wydajności i produktywności oraz doskonałej obsługi Klienta.

Centrala Panasonic KX-HTS32 jest prosta i łatwa w obsłudze, doskonale kompaktowa oraz konkurencyjna pod względem ekonomicznym. Ma ona także zaawansowane możliwości i bezproblemowo skaluje się do wszelkich przyszłych potrzeb biznesowych. Jej przeznaczeniem jest pomoc w zwiększaniu efektywności, produktywności i doskonaleniu obsługi Klienta w organizacjach z sektora SOHO na całym świecie.

Doskonała mobilność


Dzięki wbudowanej w centralę KX-HTS32 funkcji Media Relay Gateway (MRG) oraz funkcji obsługi własnych urządzeń użytkowników (BYOD), smartfony z funkcją telefonu programowego SIP oraz telefony stacjonarne spoza biura mogą być używane jako numery wewnętrzne centrali PBX bez konieczności korzystania z drogich i skomplikowanych usług VPN. Co to oznacza dla Twojej firmy? To oznacza, że wszystkie połączenia mogą być bezproblemowo przekierowywane do smartfonów i telefonów domowych - nie ma znaczenia, czy jesteś w biurze, czy w delegacji, klient zawsze się do Ciebie dodzwoni.

A w razie jakiegoś ważnego spotkania lub innej sytuacji, w której nie możesz odebrać, łatwo można przesyłać na komputer lub urządzenie przenośne powiadomienia głosowe przy użyciu poczty elektronicznej. Dodatkowo opcje przywołań (paging) umożliwiają równoczesną transmisję ważnych informacji i powiadomień wśród pracowników - zdalnie lub w wielu budynkach.

Korzystanie z wideopołączeń


Dla centrali KX-HTS32 jest dostępna pełna oferta zgodnych i ekonomicznych terminali, w tym wideofon KX-HDV430, który można zainstalować w swoim oddziale lub w biurze domowym w celu umożliwienia prowadzenia wideorozmów i wideokonferencji bez VPN. To idealne narzędzie do promocji wyjątkowej komunikacji i wewnętrznej efektywności w różnych miejscach, szczególnie w przypadku pracowników pracujących w domu, firm z licznymi biurami lub organizacji wymagających obsługi recepcji.

Monitorowanie sukcesu


Centralę KX-HTS32 można także połączyć z wideo domofonem IP KX-NTV firmy Panasonic i kamerami z serii kamer IP w celu poprawienia już konkurencyjnego wskaźnika łącznych kosztów inwestycji. Wśród wielu korzyści jest również dwukierunkowa komunikacja wideo i audio oraz proste monitorowanie - od zdalnego otwierania drzwi, po detekcję ruchu/głosu oraz sterowane czujnikami systemy alarmowe.

Dołącz do rozmowy


Dzięki wbudowanej funkcji Meet Me Conference centrala KX-HTS32 umożliwia połączenia konferencyjne wielu użytkowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Prosta konfiguracja i eksploatacja


Centrala KX-HTS32 jest gotowa do użycia od momentu podłączenia terminala, dzięki trybowi szybkiej konfiguracji plug-and-play - podstawowe ustawienia są automatycznie zaprogramowane wstępnie. Zestawianie kanałów SIP i obsługa Wi-Fi są również wstępnie skonfigurowane, dlatego nie są wymagane klucze aktywacji ani dodatkowy router.

Nieskomplikowane utrzymanie


Wszelkie dodatkowe czynności w zakresie programowania i konserwacji wykonuje się szybko i bez problemów, żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest potrzebne. Na przykład ustawienia systemowe można zmieniać przy użyciu prostego interfejsu przeglądarkowego centrali KX-HTS32.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.