Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
27 Styczeń, 2023
System telefoniczny Panasonic DECT oparty na protokole SIP

System telefoniczny Panasonic DECT oparty na protokole SIP

 • 4-kanałowa i 8-kanałowa stacja bazowa DECT IP z sygnalizacją SIP
 • Wbudowany serwer oraz interfejs do obsługi systemu DECT
 • Brak wymaganego dodatkowego sprzętu lub serwera - zinegrowane rozwiązania
 • Obsługa konferencji sieciowych oraz szerokopasmowego dźwięku Audio HD
 • Szyfrowanie połączeń DECT oraz obsługa roamingu i "Hang Over"
 • Obsługa do 256 słuchawek DECT i 128 stacji bazowych
 • Współpraca z słuchawkami DECT SIP KX-UDT111, KX-UDT121 oraz KX-UDT131

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Gigaset A200

Gigaset A200
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 3   następne »


ZAKOńCZONO SPRZEDAŬ 

Gwarancja
12 miesięcy
Gigaset A200 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie dość, że jest łatwy w obsłudze, to jeszcze solidnie wyposażony w funkcje, dzięki którym nie musisz zaprzątać sobie głowy niepotrzebnymi drobiazgami. To Twój telefon zapamięta za Ciebie 10 ostatnich nieodebranych połączeń, ponownie wybierze 5 ostatnich numerów, zmieści aż 20 wpisów w swojej książce telefonicznej, a nawet poinformuje Cię, kto dzwonił. Gigaset A200 jest w dodatku wyjątkowo przyjemny w odbiorze, a to dzięki cyfrowej transmisji dźwięku. System DECT uwalnia Cię od jakichkolwiek zakłóceń dźwięku w trakcie rozmowy. Koniec z denerwującym trzeszczeniem w słuchawce. Nareszcze słyszysz wszystko idealnie, tak jakbyś rozmiwał twarzą w twarz. Czas, kiedy trzeba było wejść do pokoju współlokatora, młodszej siostry czy starszego brata, aby skorzystać z telefonu, minęły bezpowrotnie. Dziętki Gigaset A200 każdy ma własny telefon: do stacji bazowej możesz podłączyć nawet do 6 słuchawek, co stanowi, idealne rozwizanie dla rodziny czy student w wynajmujcych razem mieszkanie.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.