Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
6 Grudzień, 2023
Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

Ekskluzywne telefon IP SIP Panasonic KX-UT670 i KX-UT248

 • Dotykowy ekran 7'' (KX-UT670) lub graficzny wyświetlacz 4.4'' (KX-UT248)
 • Doskonałe do ekskluzywnych pokoi hotelowych, kadry zarządzającej i recepcji
 • Możliwość personalizacji urządzenia z własnym dostosowaniem okienek
 • 24 programowalne przyciski z opisem na wyświetlaczu
 • Wysoka jakość dźwięku (HD Audio)
 • System głośnomówiący - dwukierunkowy (Full-duplex)
 • Pełna kompatybilność z systemami Panasonic, Asterisk oraz BroadSoft
Zobacz więcej...

1
2
3
4
5
6
7
8

Telekomunikacja


Gigaset A200

Gigaset A200
« poprzednie   Zdjęcie 1 z 3   następne »


ZAKOŃCZONO SPRZEDAŻ 

Gwarancja
12 miesięcy
Gigaset A200 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie dość, że jest łatwy w obsłudze, to jeszcze solidnie wyposażony w funkcje, dzięki którym nie musisz zaprzątać sobie głowy niepotrzebnymi drobiazgami. To Twój telefon zapamięta za Ciebie 10 ostatnich nieodebranych połączeń, ponownie wybierze 5 ostatnich numerów, zmieści aż 20 wpisów w swojej książce telefonicznej, a nawet poinformuje Cię, kto dzwonił. Gigaset A200 jest w dodatku wyjątkowo przyjemny w odbiorze, a to dzięki cyfrowej transmisji dźwięku. System DECT uwalnia Cię od jakichkolwiek zakłóceń dźwięku w trakcie rozmowy. Koniec z denerwującym trzeszczeniem w słuchawce. Nareszcze słyszysz wszystko idealnie, tak jakbyś rozmiwał twarzą w twarz. Czas, kiedy trzeba było wejść do pokoju współlokatora, młodszej siostry czy starszego brata, aby skorzystać z telefonu, minęły bezpowrotnie. Dziętki Gigaset A200 każdy ma własny telefon: do stacji bazowej możesz podłączyć nawet do 6 słuchawek, co stanowi, idealne rozwizanie dla rodziny czy student w wynajmujcych razem mieszkanie.Zastrzeżenia:
 1. Technologia, opis, stylistyka i dostępność mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
 2. Pomimo staranności podczas aktualizacji informacji, prezentowany opis może zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec firmy ULTRAPHON.
 3. Nazwy produktów wymienione w niniejszym dokumencie są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.
 4. Powielanie, przekazywanie, dystrybucja lub przechowywanie części lub całej treści tych stron w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ULTRAPHON są zabronione.
 5. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
* Przy większej ilości zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny (oferta nie dotyczy towaru oznaczonego jako promocja)


© 2013 ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.